You are here:

Liverpoolsky.net


         
store
V areálu vše připraveno. Wifi připojení zprovozněno. Těšíme se na Vás.
store

Hodnocení zápasu Wigan - LFC 1:0

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Liverpool se trápí. Včera si na Benítezově partě smlsl tým ze spodku tabulky - Wigan Athletic.

Ze začátku to tak zle nevypadalo. Liverpool byl aktivní, ale tomu odzvonilo v deváté minutě, kdy trefil El Nino z úhlu tyč. Poté se domácí dostali do hry a především díky N´Zogbiovi začali Reds přehrávat. Vše vyvrcholilo po 36 minutách, kdy se po hrubce v rozehrávce prosadil nehlídaný Hugo Rodallega. A když se před koncem poločase ani napodruhé neprosadil Torres, tak se do kabin odcházelo za stavu 1:0 pro Wigan.

Fanoušci Reds si od druhého poločasu slibovali velký obrat, ale ten nepřišel. Několikrát se o vstřelení gólu pokoušel Torres, ale tomu včera nebylo souzeno. Je třeba dodat, že byl Wigan i nadále nebezečný a nejednou mohl přidat druhou branku, která by zápas definitivně rozhodla. Od 85. minuty drželi míč na kopačkách domácí a tlak, který by každý od Liverpoolu očekával, nepřišel.

Liverpool se tak na čtvrtou příčku neposunul a asi jen tak neposune. Konkurenti totiž mají zápasy k dobru. Rád bych se mýlil, ale zdá se, že čtvrté místo je pro nás už teď jen v oblasti teorie. Začněme si zvykat na to, že se za rok budeme muset obejít bez Champions League a já budu věřit tomu, že nás v létě čeká velké zemětřesení, které nás nakopne a posune tam, kam Liverpool FC prostě patří. A když se tak nestane? Co se dá dělat. Na Liverpool bez úspěchů si bohužel pomalu začínám zvykat.

Hodnocení hráčů (v závorce známka od Sky Sports):

Reina - 5 (5) - Měl to těžké. Výrazněji nechyboval. V první půli musel hasit požár po nepřesné malé domů od Carraghera. Ten ho vystašil i v poločase druhém, kdy situaci zachraňoval Kyrgiakos. Komunikace mezi Pepem a obranou čtyřkou byla nepřesvědčivá. Na inkasované brance podíl nemá. Ač Rodallega míč netrefil, tak jak chtěl, bylo by velkým štěstím, kdyby z takové blízkosti Reinu trefil.

Mascherano - 4,5 (5) - Na pro něj neobvyklé pozici pravého beka předváděl ofenzivní fotbal a s Maxim se snažil zaměstnávat levou stranu domácí obrany. Někdy se hrou nechal strhnout příliš a zapomínal na zadní vrátka. Byl u jediné branky utkání, když v souboji neuhlídal domácího střelce. V 55. minutě se posunul do středu zálohy, ale ani tam nic světoborného nepředvedl.

Carragher - 3,5 (7) - Jediné za co ho mohu pochválit je to, že se snaží v každé situaci mluvit a dirigovat obranu. Jinak byl jeho výkon dost nepřesvědčivý. V první půli vystrašil Reinu, který s vypětím všech sil dokázal nepřesnou malou domů uklidit do autu. Ve druhé polovině nepustil míč Pepemu, hrál sám, trefil Rodallegu a až na brankové čáře míč směřující do brány odhlavičkoval Kyrgiakos. Se svým parťákem ze stoperské dvojice si míč přehazovali jak horký brambor, jelikož oba mají značné problémy s rozehrávkou.

Kyrgiakos - 4,5 (7) - Působil lépe než Carragher, i když na něm bylo znát to, že díky třízápasovému trestu vypadl z tempa. Stejně jako u Carry je jeho problémem rozehrávka. Ve druhém poločase udržel naděje na bodový zisk tím, že z prázdné branky odvrátil míč, který mířil do sítě. Potřebuje k sobě stopera, který posbírá jeho vyhrané hlavičkové souboje a rozehraje. Těžko říct, který ze stoperské dvojice měl být tím, kdo bude zakládat naše útočné akce.

Insúa - 2,5 (5) - Emiliano Insúa prožil špatný zápas. Rychlonohý Charles N´Zogbia si s ním dělal, co chtěl. Na mladém obránci je znát značná únava. Ve svém věku nemá na to, aby na pozici levého obránce odehrál prakticky celou sezónu bez přestávky. Otázkou však zůstavá, kdo ze současného kádru Reds by na jeho místě zahrál alespoň tak jako on.

Lucas - 3,5 (5) - Lucas znovu nepotěšil ani neurazil. Odehrál svůj typický zápas, kdy není moc vidět a všimneme si ho až tehdy, když byteně fauluje těsně před pokutovým územím. Svou hrou značně znepříjemňoval situaci oboum stoperům, kteří čekali, že bude rozehrávat směrem dopředu nebo alespoň do strany. Většinu míčů však vracel zpět Carrovi či Sotovi, za což si od Jamieho vyslechl hlasitou kritiku. V 55. minutě byl střídán.

Gerrard - 3 (5) - Hrůzostrašný výkon našeho kapitána. Kde jsou ty časy, kdy takovéto zápasy dokázal svojí vůlí rozhodovat. Zdálo se, že je zpět ve své formě, ale včerejší zápas ukázal pravý opak. Nic mu nešlo. Byl to jen stín toho Gerrarda, na kterého jsme byli dříve zvyklí. V prvním poločase nedokázal přihrát na pár metrů a když ho Benayoun vybídl ke skórovaní, tak šancí nadvakrát pohrdl. Nejde mi do hlavy, proč rozehrával tolik rohových kopů, když většina z nich skončila na hlavě domácích někde na přední tyči. Ke konci zápasu si svoji zlost vybil na domácím hráči, do kterého ostře, ač možná čistě zajel. Za to inkasoval žlutou kartu a obscénními gesty počastoval sudího Marrinera, za což ho s největší pravděpodobností čeká disciplinární sezení před FA.

Maxi - 4 (5) - Hlavně v první půli se mi celkem líbil. Jako jeden z mála se nebál hrát. Snažil se něco vymyslet. Postupem času však zapadl do šedého podprůměru a ze hry se doslova vytratil.

Kuyt - 2 (3) - Tragédie. Jinak výkon holandského záložníka nelze zhodnotit. Ze začátku párkrát neudržel míč a přestal si věřit. Korunu svému výkonu nasadil před jedinou brankou zápasu, kdy nesmyslně riskantně přihrával zpět k vápnu, kde se objevil hráč domácích, který svým centrem vybídl Rodallegu ke gólu. Čekal jsem, že ho Rafa o poločase vystřídá. Ten tak však neučinil a Dirkovo i naše trápení prodloužil o dalších 38 minut.

Benayoun - 3,5 (5) - Za zmínku stojí jen akce z prvního poločasu, kdy si obhodil obránce a před branku přihrával Steviemu. Branka z toho však nebyla. Nebyl moc vidět. V defenzivě měl více pomoci v problémech se topícímu Insúovi. Po zranění to stále není ono.

Torres - 4 (5) - Pokud mohl včera někdo vstřelit branku, tak to byl hlavně on. Nelze mu upřít snahu a bojovnost. S vervou se pouštěl do soubojů s domácí obranou. Neproměnil pár solidních příležitostí a ke konci zápasu byl dost frustrovaný. Torres nikdy nebude typem útočníka, který vyhrává hlavičkové souboje pro své spoluhráče. Proto ve druhém poločase na hřišti potřeboval Ngoga, který by se porval s obranou a El Nino by z toho mohl těžit. Místo toho hřiště opouštěl zkopaný a naštvaný.

Náhradníci:

Johnson - 3,5 - Byla na něm patrná nerozehranost. Úniků po pravé straně jsme se nedočkali a směrem dozadu to také nebylo ono.

Aquilani - 3,5 - Zahrál si 20 minut. Na hřišti byl celkem vidět. Snažil se rychle pracovat s míčem a něco vymyslet, to se mu však nepovedlo. Něco v něm je, ale potřebuje hrát.

Babel - nehodnocen

Pozn.: Hodnocení je subjektivním názorem autora.

Komentářů (40)
  • Smoula
    avatar
    Konecne supr hodnoceni, plne souhlasim. Gerrard by se mel vzdat zahravani standartek.
  • ...  - ...
    avatar
    katastrofálny výkon na ktorý nadviažeme v Lille
  • milos  - zamyslenie sa
    avatar
    Ako keby so Xabim odišla kreácia hry ,tvorivosť a nápad, ktorý súpera prekvapí tzv. nezištnou prihrávkou....... znie to ako otrepaná výhovorka na jedného hráča, ale ....
    Gerrard klesol na úroveň Lucasa a jeho prihrávky sú vopred jasné a neprekvapia..... Jeho rohy sú vopred stratené...Torres sa stráca v klučkách a naberá nervozitu z nepodareného ....Kuyt behavosťou už neprekvapí a stačí sa mu postaviť do cesty a ......končí. To ,,mladé,, čo tu prišlo sa bude ešte dlho aklimatizovať (Max, Aqua)........Obrana sice dostáva sem tam gól, ale čo útok ?????? ten dá max. 1 gól a dva to už je zázrak sezóny...!!!
    Zostáva už len sledovať ako sa s tým vyrovnajú vo vedení, pretože strata sa bude počítať na miliony a to nielen Libier ale aj fanúšikov, turistov Liverpoolu a v neposlednom rade aj v hodnote hráčov kedysi slavneho LFC !!!
  • Juan
    avatar
    Ztráta finanční bude pochopitelně obrovská, to je pravda. Ale pokud podle tebe LFC přijde o fanoušky, tak vlastně o žádné nepřijde, protože pravý fanoušek se v období špatných výsledů od svého týmu neodvrátí!!!
  • venca
    avatar
    dobré hodnocení je pravda, že Kuyt byl špatnej, ale doufám, že po jednom nepovedenym zápase se na něj nezanevře a do příštího kola zase nastoupí za to, co pro tým dělá si to zaslouží...
  • jimbo
    avatar
    odkedy sa hra za zasluhy? a odkedy vlastne zeny rozumeju futbalu?
  • Ivka  - re:
    avatar
    a prečo by ženy nemohli rozumieť futbalu? :shock: jeden normálny dôvod mi napíš :roll:
  • Bjeloch  - Pořád věřim...
    avatar
    Nevim proč, ale já pořád věřim, i po tý včerejší OSTUDĚ, máme velkou šanci Llile porazit. Je pravda, že takhle "věřím" před každim zápasem, a často jsem velice zklamán, ale věřte že vše se v dobré obrátí :wink:
  • milanko
    avatar
    ja som to radsej ani necital :(
  • Juan  - DRŽME ZA JEDEN PROVAZ - PROSÍM!
    avatar
    Všichni se musí semknout a táhnout za jeden provaz. Držme palce našim klukům, ale nedivte se, když na člověka sedne krize, je to v pytli. Všichni to jistě známe i ze života. Ale nezapomínejme, je to stále pouze fotbal, časy se obrátí k lepšímu, ale fotbal je zábava pro nás všechny a nedělejme z tohoto špatného období tragédii. Je to všechno v hlavách, ale pokud budou hráči tvrdě pracovat, výsledky přijdou. Problémem je, že dnešní sport je o ponězích. Ale tak historicky silný tým jako Liverpool je a bude silný i marketingově, jen díky své historii. Ale nepodléhejme špatné náladě, té máme z našich životů i z práce určitě dost a bavme se fotbalem jeko takovým. Liverpool FC nezaniká, pouze se mu nedaří, ale važme si toho, že jsme si vybrali klub s jedinečnou historií i atmosférou. Tato sezona jen malou kapitolou nekonečné knihy s názvem - historie LFC. Nekritizujme hráče, my taky občas polijeme čistý ubrus nebo uděláme chybu v zaměstnání, jsme jen lidi a spojuje nás jedno - máme rádi klub z Anfield road. You will never walk alone!
  • :(((  - :(((
    avatar
    na to nemam slov,,,,,ale chcem sa vas opytat ze su tam Reina - 5 (5) hodnotenie 5 a co je to (5) ????
  • venca
    avatar
    Hodnocení hráčů (v závorce známka od Sky Sports):
  • david
    avatar
    ja viem ze sme prehrali s wiganom a niesme dobry!ALE hrozne mam dobry pocit z tej EL a v Lille si musime verit HLAVY HORE!
  • Fuki22
    avatar
    Steven hral vcera otrasne....jak keby sa mu nechcelo hrat :(
  • igy320  - pls
    avatar
    mam dve dost blbe otasky ale nehambim sa za ne lebo si niesom celkom isty.
    1- kolkati z premier league postupuju do EL? 4-7 ci 4-6?
    2-Liverpool proti Lille odohra 2 ci je 1 zapasi?
    PS:doteraz som ani jednu z nich pri LFC nepotreboval takze si niesom isty.
  • Paseek  - Europa League
    avatar
    1. Do EL se myslím kvalifikuje 5. místo + výherci Carling a FA Cupu
    2. 2 zápasy dle standardu

    Jinak k zápasu vyloženě není co dodat, špatný výkon, tahle sezóna by už mohla skončit. Z našich rozhodně nejlepší Maxi + Aqua nebyl tak hroznej (asi nejsou unudění jako Gerrard, který vypadá jako kdyby jeho polovička byla v jiném klubu)
  • vojto
    avatar
    Už si prestaňme nahovarať že bude lepšie treba to riešiť ako- neviem ale treba pokiaľ sa dá.To nebola hra ale utrpenie no takto LFC hrať nemože to nie.
  • Anonymní
    avatar
    osobne som zvedavy co bude po sezone ak si zratame zapasy v ktorych sme boli lepsi ako super tak nam jedna ruka bude stacit ... gerrard mi pride daky spomaleny uz si napamatam kedy naposledy presiele hraca jeden na jedneho alebo vystrelil z dialky celkovo mi pride ako keby hral bez motivacie za narodak zahra dobre u nas sa trapi jedine co mal do minuleho zapasu boli slusne standartky....

    Maxi je fajn ale pride mi divne ze uz odohral pomaly viac ako babel alebo Aquilani a pritom prisiel v zime .... Zasa ked sa to zobere maxi hra jednoduchy futbal ze 6 zaposov nic nepredviedol az na 3 centre

    Pride mi celkovo ze hracom treba nova motivacia lebo rafa ich uz nevie namotivovat, comu sa necudujem kedze uz nehrame o LM a o titul.

    Vyhovarat sa na zranenie je bost blbost kader je dost siroky a vsetko su to hraci ktorych rafa chcel az na 2-3 hracov. ( anglicke duo a ??? (mozno niekto v rezerve ))

    Ak skoncime 4. tak to bude podla mna zazrak lebo co tuto sezonu predvadzame je na 7-8. miesto. Spominam aky futbal sme hrali minule sezony ci uz 4 roky dozadu alebo minulu sezonu a to sa s tym to neda porovnat. A to kader nebol tak siroky ako je teraz. Vyhovarat sa na odchod xabiho je blbost ano je to pan futbalista ale rafa si mohol vybrat zanho nahradu dostal na to dost penazi ze si vybral hraca ktoreho nepostavi vo 2 zapasoch(aspon na 40 minut) po sebe je smutne (dokazuje to ze tomu hracovi neveri alebo ze na to nema ???).

    no kazdopadne nam ostava iba spominat na to co bolo a dufat ze bude lepsie :)
  • :(((  - :(((
    avatar
    dakujem za vysvetllenie :P venca
  • emil
    avatar
    rafa dó píci neh kupi troch hracov co budu normalne hrat to neni normalne ze by furt tych ist ych hracov daval tores gerrard benayoun kuyt KUYT uz bol precitany pred zapasom a ked len chcel spravit klucku ta dopredu vedeli obrancovia !!!!!!!!!! sklamani som gerrard nehral zle ON NEMA S KYM HRAT PRETOZE VSETCI STOJA A JEDINY KOMU DAVAL LOPTY BOL EL NINO A MOZNO BENAYOUN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEH SA ZAMYSLIA CO ROZPRAVAJU ZE GERRARD HRAL ZLE NEMA S KYM HRAT A BENITEZ MA SKLAMAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x
  • wisk  - re:
    avatar
    Presne tak. S hodnocenim taky souhlasim. Lepsi znamku by si mozna zaslouzil Aquilani... Po tom, jak zahral Gerrard proti Egyptu, jsem cekal, ze neco podobnyho predvede i v lize. Ale ne...tohle byla tragedie. Letos jsem se vztekal u televize vic snad uz jen u Fulhamu a Portsmouthu...
  • Mike54
    avatar
    Je někde ke shlédnutí sestřih utkání?
  • fosfor
    avatar
    na stranke footytube.com ... ked si pockas par hodin su tam prve highlighty pripadne po dni uz su tie highlighty skutocne na vysokej urovni... hlavne z PL... ma to takych 15 minut - ukazu a povedia vsetko podstatne a mas tam aj rozhovory po zapase... aj ked v zapasoch LFC nieje nic, co by mohli ukazovat az 15 minut.. ale pozri sa sam :P
  • Tom  - Live celej
    avatar
    Já už na ne koukat nebudu uplne zbytecny...!! akorad nervy znich mám hrát neumí asi to zapomnely...:(((
  • Hant  - re:
    avatar
    Smoula napsal:
    Konecne supr hodnoceni, plne souhlasim. Gerrard by se mel vzdat zahravani standartek.
    zejména zahrávání rohů je u něho tragédie :(
  • Hanz
    avatar
    včerejšek už asi nemá cenu komentovat ... přesně to odráželo kde bohůžel jsme, je mi líto Torrese, tenhle borec by potřeboval někoho šikovnýho k sobě, nechci vidět den, až Fernando odejde ... Gerrard no comment, ale snad bude platit příslový, "každý den není posvícení", a Steve zase zabere ... i když sme prohráli a předvedli hrůzostrašný výkon, zůstanu navždy fanouškem Liverpoolu, i v těžkých chvílích, které zřejmě nyní příchází ... YNWA ... :D Reds *******!!!
  • V.Š.  - re: DRŽME ZA JEDEN PROVAZ - PROSÍM!
    avatar
    Juan napsal:
    Všichni se musí semknout a táhnout za jeden provaz. Držme palce našim klukům, ale nedivte se, když na člověka sedne krize, je to v pytli. Všichni to jistě známe i ze života. Ale nezapomínejme, je to stále pouze fotbal, časy se obrátí k lepšímu, ale fotbal je zábava pro nás všechny a nedělejme z tohoto špatného období tragédii. Je to všechno v hlavách, ale pokud budou hráči tvrdě pracovat, výsledky přijdou. Problémem je, že dnešní sport je o ponězích. Ale tak historicky silný tým jako Liverpool je a bude silný i marketingově, jen díky své historii. Ale nepodléhejme špatné náladě, té máme z našich životů i z práce určitě dost a bavme se fotbalem jeko takovým. Liverpool FC nezaniká, pouze se mu nedaří, ale važme si toho, že jsme si vybrali klub s jedinečnou historií i atmosférou. Tato sezona jen malou kapitolou nekonečné knihy s názvem - historie LFC. Nekritizujme hráče, my taky občas polijeme čistý ubrus nebo uděláme chybu v zaměstnání, jsme jen lidi a spojuje nás jedno - máme rádi klub z Anfield road. You will never walk alone!

    :!: :!:
    ...plne s tebou súhlasím, že " my taky poblijeme čistý ubrus, nebo uděláme chybu v zaměstnání, jsme jen lidi ", no to sa stane OBČAS. V prípade tejto sebranky, haniacej meno LFC je to už skoro pravidlom.
    ...až by som v zamestnaní robil toľko chýb a tak často, dávno by som tam nebol...
  • carcass
    avatar
    s takovým výkonem si příští rok nezahrajeme poháry na 90% a při pohledu na tabulku se na nás s takovou začne tlačit everton (8) a birmingham (9) ... škoda že už není intertoto, to by pro nás byla poslední šance se dostat aspon do uefy ... nevím jak se to letos mohlo všechno naprosto podělat, ale jsem zastáncem změny trenéra ... jinak jak se zde neustále kritizuje lucas tak s tím souhlasím, protože to co předvádí by dle mého názoru s přehledem zvládl i spearing, je to aspon odchovanec a určitě nemá tak velkej plat jak lucas
  • el nino 906
    avatar
    jebete tu na gerrarda źe 1 zapas hral zle, ved si zoberte kolko zapasov hral skvele a kolko zapasov pre liverpool vyhral a čo sa tyka torresa hral 15 zapasov a dal 13 golov maloktory futbalista ma taku bilanciu jak on, keby hral celu sezonu aj vysledky liverpoolu su lepšie a torres by bol na 100 percent najlepši strelec ligy.a čo sa tyka samotneho liverpoolu každy klub ma pravo na slabšiu seznu a tuto sezonu to pristihlo liverpool. nič sa neda robiť treba zabojovať aspon oo 4 miesto v lige.
  • Marťas13
    avatar
    Stevie je nedoknutelný? Je to jeden z nejlepších fotbalistů světa, ale letošní sezonu podává pořádné výkony opravdu jen za nároďák. Včera měl opravdu asi jen dvě dobré přihrávky na Fernanda, na blízko pořádně nepřihrál, zahodil 100% šanci, neprojevoval zájem o hru, chodil po hřišti, nenabíhal si do volného prostoru (hlavně ve druhé půli)... Včera to nebyl Stevie a kritiku si zaslouží. O Torresovi nikdo nepochybuje, včera mě jako jediný na hřišti bavil (ukázal, že není žádný otloukánek a zacházet se tak s ním nebude). Klidně bych mu z fleku švihnul na jednu hru kapitánskou pásku, třeba by Steviemu došlo, jak by se měl kapitán na hřišti chovat, letos mu to totiž nedochází těžce, a když to nepochopí ani od Jamieho, tak... Ale co, včera to zamávalo i s takovým fanouškem a optimistou, jakým jsem já, ale stále věřím ve 4. místo, ale hlavně ve výkony hodné Reds. Evropskou ligu vyhrajeme, v lize zakopnou i ostatní. Tento ročník nám prostě těžce nesednul a my se musíme doslova dotrápit k jeho konci. Je jen na klucích, zda- li se dotrápí s hlavou nahoře, jako se to zpívá v naší hymně nebo tak jako včera.
  • el nino 906
    avatar
    jasne že je stevie dotknutelny,ale ked liverpool hral minule sezny dobre vtedy si gerrarda určite miloval , ale teraz ked sa mužstvu nedari vsetko treba zchodiť na jedneho z najlepšich hračov ne. :oops: vsak aj iny hrači su v liverpoole nie len gerrard ked sa jemu nedari mali by zamakať iny neee
  • Marťas13
    avatar
    Heh, já ho miluji pořád, ale někdy mi přijde, jako by se proti němu nesmělo říct slovo. Nedaří se mu, ale nikdo to na něj určitě neháže, na druhou stranu je na něm momentálně postavena naše středová hra, takže to schytat musel.
  • mino
    avatar
    dobrý kontrast niektoré známky autora a skysports

    inak tak hrozný ako včera Kuyt asi nikdy nebol
  • Rc
    avatar
    Babel nehodnocen a podle mne nejlepsi muz nahristi!Jako jedinej se snazil hrat v tempu a celkem to tam rozhejbal mnel nastoupit rozhodne driv!
  • asdf  - lol
    avatar
    hymna FC hradce kralove - nevim jestli se mam smat nebo brecet

    ("pokus" o preklad ynwa do cestiny)

    http://www.fchk.cz/photos/Lvi_srdce.mp3
  • Norberto  - re:
    avatar
    el nino 906 napsal:
    jebete tu na gerrarda źe 1 zapas hral zle, ved si zoberte kolko zapasov hral skvele a kolko zapasov pre liverpool vyhral a čo sa tyka torresa hral 15 zapasov a dal 13 golov maloktory futbalista ma taku bilanciu jak on, keby hral celu sezonu aj vysledky liverpoolu su lepšie a torres by bol na 100 percent najlepši strelec ligy.a čo sa tyka samotneho liverpoolu každy klub ma pravo na slabšiu seznu a tuto sezonu to pristihlo liverpool. nič sa neda robiť treba zabojovať aspon oo 4 miesto v lige.



    uplne suhlasim
  • mannheim  - Stevie
    avatar
    Myslím, že Stevie nemôže donekonečna rozhodovať zápasy sám, zdá sa mi, že je stratený v systéme.Tento systém, ktorý momentálne ukazujeme na ihrisku má ďaľeko od bojovného pressingu, ktorým sa LFC vždy hrdil. Je to nemasné, neslané, dosť na náhodu a nie je sa čo diviť, že tak Nando, ako aj Stevie sú v tomto "matrixe" úplne stratení...
  • Anonymní
    avatar
    nevíte nekdo jestli steve muze hrat dalsi zapas v lize me se zda ze dostal 5 zlutou?
Přidat komentář
Your Contact Details:
Gravatar enabled
Komentářů:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img]   
:D:):(:0:shock::confused:8):lol::x:P:oops::cry:
:evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow:
Security
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
 


Podobné články:


Smyslem diskuse je svobodné vyjadřování a výměna názorů. Redakce našeho webu si ale vyhrazuje právo odstraňovat ty příspěvky, které budou porušovat zásady slušného chování (např. používání sprostých slov, pomlouvání, urážení, vyhrožování násilím) nebo ty příspěvky, které budou v rozporu s platnými zákony ČR nebo země, v níž se diskutující nachází. Odstraňovány budou také příspěvky, které se nevztahují k danému tématu. Diskutující vložením příspěvku vyjadřuje souhlas s těmito pravidly.
Fantasy PL

Shop

Facebook FanBox

Reklama