Hughie McAuley, trenér liverpoolských mladílů, přiznal, že jeho tým neměl proti mladým hráčům Arsenalu šanci.
Svěřenci Steva Bouldse vyhráli i druhý zápas, a to poměrem 2:1. Celkově tak zvítězili jednoznačně 6:2. Světlou chvilkou zápasu pro Reds byla nádherná branka, kterou před The Kop vsítil Lauri Dalla Valle. McAuley se po zápase na nic nevymlouval.
"Hráli jsme proti týmu, v němž nastoupilo mnoho talentovaných fotbalistů. Výborně drželi balon a nepustili nás do hry. S přibývajícím časem jejich sebevědomí stoupalo a tak to pro nás bylo těžší a těžší. Finále je pro nás dobrou zkušeností. Chlapci se snažili vývoj utkání zvrátit, ale všichni viděli, že hrají proti nejlepšímu anglickému mládežnickému týmu."
"Ve druhé půli to bylo z naší strany lepší. Vyrovnali jsme a chtěli jsme dnes alespoň vyhrát. Měli jsme i pár šancí, ale nakonec jsme si dali nešťastný vlastní gól. Musím Arsenalu pogratulovat. V obou zápasech byl lepší."
"Skvěle drželi balon. Vůbec jsme nebyli schopni dostat ho pod kontrolu. To se přesně musíme naučit, mít balon na svých kopačkách. Bez toho nemůžeme vyhrávat. Pro naše hráče je finále velkou zkušeností a já věřím, že se tyto zkušenosti v buoucnu nějakým způsobem zúročí."
-
|78.99.209.xxx |2009-05-27 12:25:20 katedra
no tak arsenal to je spicka medzi mladeznikmi...aj ked minuly rok sme ich porazili v pohari....je tu zopar sikovnych hracikov...uvidime co z nich bude v buducnosti.....hlavne treba rezervu poriadne preriedit je tam vela hracov z ktorych uz nic nebude...a tito chlapci z U18 nech hravaju aj za rezervu lebo oba teamy maju malo zapasov pocas sezony...v tom vidim velky problem...nestaci len trenovat





