Bleskové zprávy

Flanno na 6-9 mesiacov out

Mladý obranca Liverpoolu, Jon Flanagan podstúpi operáciu kolena, ktorá ho vyradí na 6-9 mesiacov. 

LFC a SCB pokračujú v spolupráci

Hlavný sponzor Liverpool FC, ktorého logo nosia hráči na svojich dresoch od júla 2010 - Standart Chartered Bank, dnes (21.04.2015) predĺžila spoluprácu s klubom z Merseyside o ďalšie obdobie. Sponzorská zmluva podľa novej dohody oboch strán vyprší na konci sezóny 2018/19. Finančné podmienky zostávajú utajené.

Suárez a spol opäť na Anfielde

Anfield bude tento mesiac hostiť charitatívny all-star zápas, konkrétne 29.3.2015 o 16:00. Kapitánmi tímov budú Jamie Carragher a Steven Gerrard, ktorí si zvolili hráčov do svojho kádra. Pozvánku prijali hráči ako Luis Suárez, Fernando Torres, Pepe Reina, Dirk Kuyt, Xabi Alonso, Alvaro Arbeloa, Thierry Henry, John Terry či Didier Drogba. Zápasu sa zúčastnia aj niektorí aktuálni hráči Liverpoolu, ktorí neodcestujú na reprezentačné zápasy.

Markovič s trestom

Lazar Marković dostal zákaz na 4 zápasy v európskych pohároch za vylúčenie proti Bazileju. UEFA vzala do úvahy aj červenú kartu Markoviča, ktorú dostal počas minulej sezóny v semifinále Európskej ligy za Benficu a tak sa ku klasickým 3 zápasom pridal jeden ďalší. Vedenie klubu sa rozhodlo neodvolávať sa.

Štvrťfinále FA Cupu

Liverpool FC privíta na Anfielde v rámci štvrťfinále FA Cupu Blackburn Rovers.