Liverpool FC - Adelaide United 2:0

Liverpoolští si v přípravě připsali třetí vítězství. Branky: 67. Milner, 88. Ings. Sestava: Mignolet - Clyne, Škrtel, Lovren, Gomez (46. Moreno) - Henderson, Milner (73. Lucas), Allen (84. Markovic) - Ibe, Origi (68. Ings), Lallana

Liverpool FC - Brisbane Roar 2:1

Liverpool FC zvládl i druhý přípravný zápas, když otočil duel s Brisbane Roar. Branky: 28. Lallana, 75. Milner - 17. Petratos. Sestava LFC: Mignolet - Clyne, Škrtel, Sakho, Gomez (Maguire) - Lucas (Rossiter), Milner, Henderson - Ings (Lambert), Origi (Ibe), Lallana (Kent)

Čísla dresů nových hráčů

Klub potvrdil čísla dresů letních posil: Firmino 11, Clyne 2, Gomez 12, Bogdan 34, Origi 27. Již dříve byla oznámena čísla dresů: Milner 7, Ings 28.

Liverpool FC - Thai All Stars 4:0

Liverpoolští v prvním přípravném utkání porazili Thai All Stars 4:0. O branky se postarali Markovic, Sakho, Lallana a Origi. Sestavy - 1. poločas: Bogdan - Gomez, Sakho, Touré, Wisdom - Rossiter, Lucas, Teixeirra, Markovic - Ings, Lambert. 2. poločas: Mignolet - Clyne, Škrtel, Lovren, Maguire - Allen, Henderson, Milner, Lallana, Ibe - Origi. V dalším zápase čeká Reds v pátek 17.7. v 10:45 tým Brisbane Roars.