Bleskové zprávy

S Burnley venku

Tým Burnley souhlasí s požadavkem LFC, aby se první vzájemný zápas odehrál na jejich půdě. Změna bude oficiálně potvrzena po schválení ze strany Premier League. První zápas na rekonstruovaném Anfieldu se tedy odehraje 10. září proti Leicesteru. Odveta se odehraje 11. března v Liverpoolu.

Klopp se vrátí do Mohuče

LFC zakončí svou přípravu s Mohučí 7. srpna na jejím stadionu Opel Arena. Střetnutí je naplánováno den po zápasu s Barcelonou, které se odehraje ve Wembley. 

Vigouroux mění klub

Brankář Lawrence Vigouroux v minulé sezóně hostoval ve Swindonu, který ho nyní získal na trvalý přestup. LFC inkasuje za odchovance Tottenhamu Spurs 400 000 liber. 

Odchází Chris Morgan

Po 11 letech stravených jako zaměstnanec LFC, odchází hlavní fyzioterapeut Chris Morgan. Za ochodem stojí částečná obměna realizačního týmu. Podle některých anglických novinářů se dočkáme ještě dalších změn.

S Burnley doma nebo venku?

Se zveřejněním rozlosování Premier League podalo LFC žádost, aby se první zápas s Burnley odehrál venku a druhý doma. Nyní záleží, jak se rozhodne Burnley. Pokud bude žádost zamítnuta, zápas se odehraje v řádném termínu na rekonstruovaném Anfieldu, ale pokud Burnley ustoupí, představí se Reds na domacím hřišti až 10. září proti Leicesteru City.

sraz2016