Bleskové zprávy

U21 porazila Sunderland

V PL U21 liverpoolští mladíci porazili první Sunderland 4:3, když v půli vedli už 3:0. Branky Reds zaznamenali Sinclair (2x), Maguire a Gomes, který se postaral o vítězný gól. V utkání nastoupil i Teixeira.

Smith prodloužil

Mladík Brad Smith oznámil na svém twitteru podepsání nové smlouvy s LFC. V poslední době trénoval ale s týmem Rosenborgu Trondheim.

Milner späť už proti City?

Záložník James Milner by podľa vlastných slov mohol byť po zranení pripravený už na najbližší zápas proti Manchstetru City. 

Výhra nad Wolves

Liverpool FC zvíťazil v prípravnom stretnutí (13.11.2015) za 'zatvorenými dverami' v Melwoode nad Wolverhamptonom 3:2. Góly za The Reds strelili Coutinho 2 a Firmino.

Zostava: George - Alexander-Arnold, Toure, Lovren, Moreno - Lucas, Allan - Teixeira, Coutinho, Firmino - Sinclair Použití náhradníci: Woodburn, Ojo, Dunn, Whelan, Ejaria, Canos, Kane

Los COC

Ve čtvrtfinále Capital One Cupu se LFC představí na hřišti Southamptonu. Další dvojice: Middlesbrough - Everton, Stoke - Sheffield Wed, Manchester City - Hull. Zápasy se odehrají v prvním prosincovém týdnu.

bannerbpb