pivovar helf

Leicester City FC - Liverpool FC 2:0 (0:0)

 

CARABAO REVIEW

Po treťom kole Ligového pohára možno skonštatovať, že Liverpool v jeho ďalšom priebehu už neuvídíme.

 


souhrn

Aj keď som mal pôvodne spísané z priebehu zápasu snáď zo tri-štyri odstavce, nemám už síl po samovoľnom reštarte môjho počítača a vymazaní článku, púšťať sa do opätovnej analýzy neúspechu LFC. Zápas sme si prehrali sami vlastnou neschopnosťou premeniť v prvom polčase aspoň zo dve šance, to ako sa to robí nám ukázali hráči Leicesteru v tom druhom. Po odchode Coutinha, ktorý dirigoval všetko podstatné, sme sa v druhej 45-minútovke nezmohli ani na jedinú strelu na bránku domácich. Pohár ktorý mal byť príležitosťou hlavne pre menej vyťažených hráčov je už teda pasé. Ak nám ale v sobotu podvečer vyjde tentokrát ligové repeté a mi v ňom získame tri body, čiastočne dokážem na dnešný zápas zabudnúť.

sestavy

Leicester City (4-4-2): Hamer - Amartey, Morgan, Dragovic, Chilwell - Albrighton, Ndidi, Iborra, Gray - Slomani, Ulloa (manažer Craig Shakespeare)

Liverpool FC (4-4-3): Ward - Flanagan, Gomez, Klavan, Robertson - Henderson, Grujic, Wijnaldum - Oxlade-Chamberlain, Solanke, Coutinho (manažer Jurgen Klopp)

zapasove info

Leicester  Liverpool
53.↑ Okazaki ↓ Ulloa 
46. ↑ Woodurn  ↓ Coutinho
84.↑ Choudhuri - ↓ Ndidi
73. ↑ Ings ↓ Wijnaldum 
 . ↑   - ↓  ↑ .  ↓ .
Góly:  65. Okazaki, 78. Slimani
Žluté karty: Iborra - Grujic, Klavan
Červené karty: -
Rozhodčí: Stewart Attwell
Počet diváků: 31.609
MOTM: -

 

Bleskové zprávy

Grabara prodloužil kontrakt

Polský brankář Kamil Grabara podepsal s klubem nový víceletý kontrakt. Hráč U18 a U23 pravidelně trénuje s prvním týmem a v letní přípravě si dokonce odbyl svou premiéru proti Tranmere Rovers.

FA Cup bude svědkem derby

Los 3. kola FA Cup svedl do cesty Liverpoolu FC městského rivala Everton. Nejstarší pohárová soutěž začíná v lednu. Přesné datum (5.1.-8.1.) utkání na Anfieldu bude oznámeno později.  

Woodburn podepsal nový kontrakt

Ben Woodburn se krátce po dovršení 18. roku upsal Liverpool na několik dalších sezón. Talentovaný ofenzivní univerzál tak završil svůj rok snů, kdy překonal několik milníků a splnil si mnoho svých dětských cílů.

Morenovi sa narodil syn

Včera pred zápasom sa narodil Albertovi Morenovi synček, rovnako minulý týždeň aj nášmu lfcanfieldovi druhá dcérka.  Obidvom GRATULUJEME!!!

Lístky stále dostupné

web