pivovar helf

Leicester City FC - Liverpool FC 2:0 (0:0)

 

CARABAO REVIEW

Po treťom kole Ligového pohára možno skonštatovať, že Liverpool v jeho ďalšom priebehu už neuvídíme.

 


souhrn

Aj keď som mal pôvodne spísané z priebehu zápasu snáď zo tri-štyri odstavce, nemám už síl po samovoľnom reštarte môjho počítača a vymazaní článku, púšťať sa do opätovnej analýzy neúspechu LFC. Zápas sme si prehrali sami vlastnou neschopnosťou premeniť v prvom polčase aspoň zo dve šance, to ako sa to robí nám ukázali hráči Leicesteru v tom druhom. Po odchode Coutinha, ktorý dirigoval všetko podstatné, sme sa v druhej 45-minútovke nezmohli ani na jedinú strelu na bránku domácich. Pohár ktorý mal byť príležitosťou hlavne pre menej vyťažených hráčov je už teda pasé. Ak nám ale v sobotu podvečer vyjde tentokrát ligové repeté a mi v ňom získame tri body, čiastočne dokážem na dnešný zápas zabudnúť.

sestavy

Leicester City (4-4-2): Hamer - Amartey, Morgan, Dragovic, Chilwell - Albrighton, Ndidi, Iborra, Gray - Slomani, Ulloa (manažer Craig Shakespeare)

Liverpool FC (4-4-3): Ward - Flanagan, Gomez, Klavan, Robertson - Henderson, Grujic, Wijnaldum - Oxlade-Chamberlain, Solanke, Coutinho (manažer Jurgen Klopp)

zapasove info

Leicester  Liverpool
53.↑ Okazaki ↓ Ulloa 
46. ↑ Woodurn  ↓ Coutinho
84.↑ Choudhuri - ↓ Ndidi
73. ↑ Ings ↓ Wijnaldum 
 . ↑   - ↓  ↑ .  ↓ .
Góly:  65. Okazaki, 78. Slimani
Žluté karty: Iborra - Grujic, Klavan
Červené karty: -
Rozhodčí: Stewart Attwell
Počet diváků: 31.609
MOTM: -

 

Bleskové zprávy

Ljinders se vrací

Pepijn Ljinders se po konci v klubu NEC Nijmegen vrací zpět do LFC a připojí se k realizačnímu kolegiu A-týmu.

Výroční sraz Břeclav 2018

Vzhledem k častým dotazům ohledně letošního srazu. Jako již tradičně se mi podařilo zamluvit poslední červencový víkend tzn. 27-29.7.2018. Článek s podrobnostmi a přihláškami se objeví v druhé polovině června. 

Southgate nominoval duo z LFC

Trenér Albionu, Gareth Southgate, vybral mezi svých 23 vyvolených pro Mistrovství světa i Jordana Hendersona a Trenta Alexandra-Arnolda. Naopak místo nezbylo na Adama Lallanu. Podobný osud potkal i Emreho Cana, který se neprobojoval do německého výběru.

Firmina MS nemine

Roberto Firmino figuruje na 23-členné soupisce Brazílie pro nadcházející Mistrovství světa v Rusku.

Gomez podstoupí operaci

Joe Gomez podstoupí v nejbližších dnech operaci kotníku, kvůli čemuž nejspíše vynechá finále LM i nadcházející Mistrovství světa. Obránce nastoupil i přes bolest do utkání se Stoke City a WBA.

akciaextra

Facebook