pivovar helf

Leicester City FC - Liverpool FC 2:0 (0:0)

 

CARABAO REVIEW

Po treťom kole Ligového pohára možno skonštatovať, že Liverpool v jeho ďalšom priebehu už neuvídíme.

 


souhrn

Aj keď som mal pôvodne spísané z priebehu zápasu snáď zo tri-štyri odstavce, nemám už síl po samovoľnom reštarte môjho počítača a vymazaní článku, púšťať sa do opätovnej analýzy neúspechu LFC. Zápas sme si prehrali sami vlastnou neschopnosťou premeniť v prvom polčase aspoň zo dve šance, to ako sa to robí nám ukázali hráči Leicesteru v tom druhom. Po odchode Coutinha, ktorý dirigoval všetko podstatné, sme sa v druhej 45-minútovke nezmohli ani na jedinú strelu na bránku domácich. Pohár ktorý mal byť príležitosťou hlavne pre menej vyťažených hráčov je už teda pasé. Ak nám ale v sobotu podvečer vyjde tentokrát ligové repeté a mi v ňom získame tri body, čiastočne dokážem na dnešný zápas zabudnúť.

sestavy

Leicester City (4-4-2): Hamer - Amartey, Morgan, Dragovic, Chilwell - Albrighton, Ndidi, Iborra, Gray - Slomani, Ulloa (manažer Craig Shakespeare)

Liverpool FC (4-4-3): Ward - Flanagan, Gomez, Klavan, Robertson - Henderson, Grujic, Wijnaldum - Oxlade-Chamberlain, Solanke, Coutinho (manažer Jurgen Klopp)

zapasove info

Leicester  Liverpool
53.↑ Okazaki ↓ Ulloa 
46. ↑ Woodurn  ↓ Coutinho
84.↑ Choudhuri - ↓ Ndidi
73. ↑ Ings ↓ Wijnaldum 
 . ↑   - ↓  ↑ .  ↓ .
Góly:  65. Okazaki, 78. Slimani
Žluté karty: Iborra - Grujic, Klavan
Červené karty: -
Rozhodčí: Stewart Attwell
Počet diváků: 31.609
MOTM: -

 

Bleskové zprávy

Robertson kapitánem Skotska

Andy Robertson se stal novým kapitánem skotské reprezentace. První zápas s páskou by měl odehrát už tento pátek v přátelském utkání s Belgií.

Los 3. kola Carabao Cupu

Los 3. kola Carabao Cupu přisoudil LFC střet s Chelsea FC. Utkání se odehraje na Anfieldu. Datum bude upřesněno.

Kelleher prodloužil kontrakt

Brankář Caoimhin Kelleher upoutal svými výkony v předsezonní přípravě natolik, že si vysloužil nový víceletý kontrakt. Podle všeho by měl irský mládežnický reprezentant zastávat pozici trojky za Alissonem a Mignoletem.

Awoniyi odchází do Gentu

Krátce poté, co Taiwo Awoniyi uzavřel s LFC nový víceletý kontrakt, odchází na rok hostovat do belgického Gentu. Hráč stále neobdržel britské pracovní povolení.

Awoniyi prodloužil kontrakt

Dvacetiletý Taiwo Awoniyi, který zatím vinou problémů se získáním pracovního povolení neodehrál za Reds jediný zápas a od roku 2015 obráží Evropu po hostováních, podepsal s Liverpoolem FC nový víceletý kontrakt.

kalendare2019

Facebook