pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Brannagan podepsal Oxfordu

Brannagan

Cameron Brannagan by měl v nejbližší dobře posílit na přestup Oxford United.

Mladičký záložník si od přestupu slibuje, že začne pravidelně nastupovat v dospělém fotbale po frustrujícím roce. Jeho nový zaměstnavatel momentálně působí v League One.

Brannagan odcestoval v pondělí do Oxfordu, aby s klubem doladil detaily kontraktu. Očekává se, že s klubem podepíše smlouvu na 2.5 roku. Liverpool by měl za odchod hráče, který do akademie přišel již v 5 letech, vyinkasovat 200 tisíc liber.

Středopolař si za svou kariéru připsal 9 utkání za liverpoolské áčko v sezóně 2015/2016. Debut si odbyl v Evropské lize, kdy do hry naskočil jako náhradník. Jeho první start od první minuty přišel až v závěrečném kole sezóny proti WBA. Následující ročník měl odehrát na hostování ve Wiganu, ale dohoda nakonec padla a záložník si v následně prošel nejtěžším obdobím ve své kariéře. V první polovině ho pronásledovala zranění a ani druhá polovina, kterou strávil ve Fleetwoodu Town, nedopadla dobře.

V letním přestupovém období se o jeho služby zaujímalo hned několik klubů z Championship, ale zlomenina rukz pohřbila jeho šanci na přesun. Zájem se opět zvýšil v posledních s přihlédnutím k tomu, že Brannaganovi na konci sezóny skončí kontrakt. Závod o jeho podpis nakonec vyhrál Oxford United. Přestup by měl být potvrzen zřejmě v nejbližších hodinách.

Zdroj: Liverpool Echo


AKTUALIZACE: Oficiální stránky Oxfordu United potvrdili, že Cameron Brannagan odchází za nezveřejněnou částku z Liverpoolu FC.

 

Bleskové zprávy

Robertson kapitánem Skotska

Andy Robertson se stal novým kapitánem skotské reprezentace. První zápas s páskou by měl odehrát už tento pátek v přátelském utkání s Belgií.

Los 3. kola Carabao Cupu

Los 3. kola Carabao Cupu přisoudil LFC střet s Chelsea FC. Utkání se odehraje na Anfieldu. Datum bude upřesněno.

Kelleher prodloužil kontrakt

Brankář Caoimhin Kelleher upoutal svými výkony v předsezonní přípravě natolik, že si vysloužil nový víceletý kontrakt. Podle všeho by měl irský mládežnický reprezentant zastávat pozici trojky za Alissonem a Mignoletem.

Awoniyi odchází do Gentu

Krátce poté, co Taiwo Awoniyi uzavřel s LFC nový víceletý kontrakt, odchází na rok hostovat do belgického Gentu. Hráč stále neobdržel britské pracovní povolení.

Awoniyi prodloužil kontrakt

Dvacetiletý Taiwo Awoniyi, který zatím vinou problémů se získáním pracovního povolení neodehrál za Reds jediný zápas a od roku 2015 obráží Evropu po hostováních, podepsal s Liverpoolem FC nový víceletý kontrakt.

kalendare2019

Facebook