pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Brannagan podepsal Oxfordu

Brannagan

Cameron Brannagan by měl v nejbližší dobře posílit na přestup Oxford United.

Mladičký záložník si od přestupu slibuje, že začne pravidelně nastupovat v dospělém fotbale po frustrujícím roce. Jeho nový zaměstnavatel momentálně působí v League One.

Brannagan odcestoval v pondělí do Oxfordu, aby s klubem doladil detaily kontraktu. Očekává se, že s klubem podepíše smlouvu na 2.5 roku. Liverpool by měl za odchod hráče, který do akademie přišel již v 5 letech, vyinkasovat 200 tisíc liber.

Středopolař si za svou kariéru připsal 9 utkání za liverpoolské áčko v sezóně 2015/2016. Debut si odbyl v Evropské lize, kdy do hry naskočil jako náhradník. Jeho první start od první minuty přišel až v závěrečném kole sezóny proti WBA. Následující ročník měl odehrát na hostování ve Wiganu, ale dohoda nakonec padla a záložník si v následně prošel nejtěžším obdobím ve své kariéře. V první polovině ho pronásledovala zranění a ani druhá polovina, kterou strávil ve Fleetwoodu Town, nedopadla dobře.

V letním přestupovém období se o jeho služby zaujímalo hned několik klubů z Championship, ale zlomenina rukz pohřbila jeho šanci na přesun. Zájem se opět zvýšil v posledních s přihlédnutím k tomu, že Brannaganovi na konci sezóny skončí kontrakt. Závod o jeho podpis nakonec vyhrál Oxford United. Přestup by měl být potvrzen zřejmě v nejbližších hodinách.

Zdroj: Liverpool Echo


AKTUALIZACE: Oficiální stránky Oxfordu United potvrdili, že Cameron Brannagan odchází za nezveřejněnou částku z Liverpoolu FC.

 

Bleskové zprávy

Ljinders se vrací

Pepijn Ljinders se po konci v klubu NEC Nijmegen vrací zpět do LFC a připojí se k realizačnímu kolegiu A-týmu.

Výroční sraz Břeclav 2018

Vzhledem k častým dotazům ohledně letošního srazu. Jako již tradičně se mi podařilo zamluvit poslední červencový víkend tzn. 27-29.7.2018. Článek s podrobnostmi a přihláškami se objeví v druhé polovině června. 

Southgate nominoval duo z LFC

Trenér Albionu, Gareth Southgate, vybral mezi svých 23 vyvolených pro Mistrovství světa i Jordana Hendersona a Trenta Alexandra-Arnolda. Naopak místo nezbylo na Adama Lallanu. Podobný osud potkal i Emreho Cana, který se neprobojoval do německého výběru.

Firmina MS nemine

Roberto Firmino figuruje na 23-členné soupisce Brazílie pro nadcházející Mistrovství světa v Rusku.

Gomez podstoupí operaci

Joe Gomez podstoupí v nejbližších dnech operaci kotníku, kvůli čemuž nejspíše vynechá finále LM i nadcházející Mistrovství světa. Obránce nastoupil i přes bolest do utkání se Stoke City a WBA.

extra leto

Facebook