pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Brannagan podepsal Oxfordu

Brannagan

Cameron Brannagan by měl v nejbližší dobře posílit na přestup Oxford United.

Mladičký záložník si od přestupu slibuje, že začne pravidelně nastupovat v dospělém fotbale po frustrujícím roce. Jeho nový zaměstnavatel momentálně působí v League One.

Brannagan odcestoval v pondělí do Oxfordu, aby s klubem doladil detaily kontraktu. Očekává se, že s klubem podepíše smlouvu na 2.5 roku. Liverpool by měl za odchod hráče, který do akademie přišel již v 5 letech, vyinkasovat 200 tisíc liber.

Středopolař si za svou kariéru připsal 9 utkání za liverpoolské áčko v sezóně 2015/2016. Debut si odbyl v Evropské lize, kdy do hry naskočil jako náhradník. Jeho první start od první minuty přišel až v závěrečném kole sezóny proti WBA. Následující ročník měl odehrát na hostování ve Wiganu, ale dohoda nakonec padla a záložník si v následně prošel nejtěžším obdobím ve své kariéře. V první polovině ho pronásledovala zranění a ani druhá polovina, kterou strávil ve Fleetwoodu Town, nedopadla dobře.

V letním přestupovém období se o jeho služby zaujímalo hned několik klubů z Championship, ale zlomenina rukz pohřbila jeho šanci na přesun. Zájem se opět zvýšil v posledních s přihlédnutím k tomu, že Brannaganovi na konci sezóny skončí kontrakt. Závod o jeho podpis nakonec vyhrál Oxford United. Přestup by měl být potvrzen zřejmě v nejbližších hodinách.

Zdroj: Liverpool Echo


AKTUALIZACE: Oficiální stránky Oxfordu United potvrdili, že Cameron Brannagan odchází za nezveřejněnou částku z Liverpoolu FC.

 

Bleskové zprávy

Prosinci opět vládl Salah

Mohamed Salah již počtvrté z pěti pokusů dominoval anketě Hráč měsíce Liverpoolu FC.

WBA ve 4. kole FA Cupu

Los 4. kola FA Cupu rozhodl, že o postup do další fáze se LFC utká s WBA na Anfieldu. Utkání se odehraje mezi 26.-28. lednem.

Whelan hostuje v Yeovilu

Prvním odchod roku 2018 má na svědomí Corey Whelan, který do konce sezóny posílil Yeovil Town. Kapitán U23 podepsal s LFC svůj první profesionální kontrakt teprve v prosinci a nyní se vydává na první štaci mezi dospělé do League Two.

Kent skončil ve Freiburgu

Ryan Kent končí své hostování ve Freiburgu předčasně kvůli nedostatečné herní vytíženosti (6 zápasů). Po vzájemné dohodě klubů se mladík již na konci prosince hlásil v Liverpoolu. Jarní část sezóny stráví křídelník nejspíše opět na hostování v Championship.

Lennon se vrací do USA

Mládežnický útočník Brooks Lennon přestupuje natrvalo v Realu Salt Lake City. Američanovi by v létě vypršela smlouva, a proto LFC nebude požadovat žádné odstupné. Mladík měl již dříve problém získat pracovní povolení na Ostrovech, a proto v USA již dříve hostoval.

archivacia 2018 260x350