pivovar helf

"Maxi je v pořádku," říká Kenny

maxi2

Kenny Dalglish může v nedělním souboji proti Brightonu počítat i s uzdraveným Maxim. Přemýšlí i o nasazení mladého dua Flanagan - Robinson.

31letý Argentinec se naposledy v dresu Reds představil v zápase s Manchesterem United na Anfieldu, který Reds přinesl účast v dalším kole FA Cupu. Teď je Maxi Rodriguez zpět v týmu, posilněn pozvánkou do argntinské reprezentace.

"Maxi je zpět. Zranil se v tréninku po zápase FA Cupu s United, kdy dostal úder do nohy. To, že je zpět v argentinské reprezentaci, je pro něj velkým povzbuzením," myslí si Dalglish.

Boss Reds poodhaluje i své plány pro nedělní duel, kdy se proti jeho týmu na Anfieldu postaví Brighton.

"Každý, kdo je zdravý, má šanci v neděli nastoupit. Uvažujeme o všech hráčích, které máme k dispozici, tedy i o Flannovi a Robbovi. S Jonem Flanaganem musíme být trochu opatrnější, protože byl lehce zraněn," uvažuje Kenny.

Bleskové zprávy

Firmino hráčem ledna

Roberto Firmino již podruhé vyhrál ocenění pro nejlepšího hráče měsíce v barvách Reds. Zasloužil si to zejména 3 brankami v 6 utkáních. Až za ním se umístili v následujícím pořadí Mohamed Salah, Andy Robertson, Alex Oxlade-Chamberlain a Emre Can.

Firmino zbaven obvinění

Roberto Firmino byl FA pro nedostatek důkazů zprostěn obvinění, že by racisticky urážel Masona Holgatea v zápase s Everton.

Jones profesionálem

Mladík Curtis Jones, který v poslední době udivuje svými výkony v U18, podepsal v den svých sedmnáctých narozenin svůj první profesionální kontrakt s Liverpoolem FC.

Prosinci opět vládl Salah

Mohamed Salah již počtvrté z pěti pokusů dominoval anketě Hráč měsíce Liverpoolu FC.

WBA ve 4. kole FA Cupu

Los 4. kola FA Cupu rozhodl, že o postup do další fáze se LFC utká s WBA na Anfieldu. Utkání se odehraje mezi 26.-28. lednem.

liverpoolsky skartator