pivovar helf

"Maxi je v pořádku," říká Kenny

maxi2

Kenny Dalglish může v nedělním souboji proti Brightonu počítat i s uzdraveným Maxim. Přemýšlí i o nasazení mladého dua Flanagan - Robinson.

31letý Argentinec se naposledy v dresu Reds představil v zápase s Manchesterem United na Anfieldu, který Reds přinesl účast v dalším kole FA Cupu. Teď je Maxi Rodriguez zpět v týmu, posilněn pozvánkou do argntinské reprezentace.

"Maxi je zpět. Zranil se v tréninku po zápase FA Cupu s United, kdy dostal úder do nohy. To, že je zpět v argentinské reprezentaci, je pro něj velkým povzbuzením," myslí si Dalglish.

Boss Reds poodhaluje i své plány pro nedělní duel, kdy se proti jeho týmu na Anfieldu postaví Brighton.

"Každý, kdo je zdravý, má šanci v neděli nastoupit. Uvažujeme o všech hráčích, které máme k dispozici, tedy i o Flannovi a Robbovi. S Jonem Flanaganem musíme být trochu opatrnější, protože byl lehce zraněn," uvažuje Kenny.

Bleskové zprávy

Shaqiri do Srbska neodletí

Xherdan Shaqiri neodcestuje s týmem k utkání Ligy mistrů proti Crvené Zvezdě Bělehrad. Na vině je jeho kontroverzní oslava na Mistrovství světa, kde dával najevo sympatie svému rodnému Kosovu. To vzbuzovalo mezi Srby negativní reakce. Jürgen Klopp se tudíž rozhodl nevystavovat celý tým zbytečnému tlaku a Švýcara vynechal. Do nominace se naopak vrací Dejan Lovren a Naby Keita.

Virgil van Dijk vicekapitánem

Podle slov Jürgena Kloppa si hráči zvolili 2. vícekapitána, jímž se stal Virgil van Dijk. Pozici 3. vícekapitána bude zastávat rovněž na základe rozhodnutí hráči Georginio Wijnaldum.

Robertson kapitánem Skotska

Andy Robertson se stal novým kapitánem skotské reprezentace. První zápas s páskou by měl odehrát už tento pátek v přátelském utkání s Belgií.

Los 3. kola Carabao Cupu

Los 3. kola Carabao Cupu přisoudil LFC střet s Chelsea FC. Utkání se odehraje na Anfieldu. Datum bude upřesněno.

Kelleher prodloužil kontrakt

Brankář Caoimhin Kelleher upoutal svými výkony v předsezonní přípravě natolik, že si vysloužil nový víceletý kontrakt. Podle všeho by měl irský mládežnický reprezentant zastávat pozici trojky za Alissonem a Mignoletem.

kalendare2019

Facebook