pivovar helf

"Maxi je v pořádku," říká Kenny

maxi2

Kenny Dalglish může v nedělním souboji proti Brightonu počítat i s uzdraveným Maxim. Přemýšlí i o nasazení mladého dua Flanagan - Robinson.

31letý Argentinec se naposledy v dresu Reds představil v zápase s Manchesterem United na Anfieldu, který Reds přinesl účast v dalším kole FA Cupu. Teď je Maxi Rodriguez zpět v týmu, posilněn pozvánkou do argntinské reprezentace.

"Maxi je zpět. Zranil se v tréninku po zápase FA Cupu s United, kdy dostal úder do nohy. To, že je zpět v argentinské reprezentaci, je pro něj velkým povzbuzením," myslí si Dalglish.

Boss Reds poodhaluje i své plány pro nedělní duel, kdy se proti jeho týmu na Anfieldu postaví Brighton.

"Každý, kdo je zdravý, má šanci v neděli nastoupit. Uvažujeme o všech hráčích, které máme k dispozici, tedy i o Flannovi a Robbovi. S Jonem Flanaganem musíme být trochu opatrnější, protože byl lehce zraněn," uvažuje Kenny.

Bleskové zprávy

Southgate nominoval duo z LFC

Trenér Albionu, Gareth Southgate, vybral mezi svých 23 vyvolených pro Mistrovství světa i Jordana Hendersona a Trenta Alexandra-Arnolda. Naopak místo nezbylo na Adama Lallanu. Podobný osud potkal i Emreho Cana, který se neprobojoval do německého výběru.

Firmina MS nemine

Roberto Firmino figuruje na 23-členné soupisce Brazílie pro nadcházející Mistrovství světa v Rusku.

Gomez podstoupí operaci

Joe Gomez podstoupí v nejbližších dnech operaci kotníku, kvůli čemuž nejspíše vynechá finále LM i nadcházející Mistrovství světa. Obránce nastoupil i přes bolest do utkání se Stoke City a WBA.

Gerrard se ujme Glasgow Rangers

Steven Gerrard vyslyšel volání z Glasgow a po pouhém roce u týmu Liverpool FC U18 se ujme tamních Rangers. Asistenta mu bude dělat současný ambasador LFC, Gary McAllister. Bývalý liverpoolský kapitán si údajně s sebou  vezme ze svého současného působiště také mládežnické trenéry Michaela Bealeho a Toma Culshawa i fitness trenéra Jordana Milsoma.

Salah nebude potrestán

Mohamed Salah nebude čelit žádným sankcím ze strany FA v návaznosti na jeho incident s obráncem Bruno Martinsem Indim ve víkendovém zápase proti Stoke City.

akciaextra

Facebook