pivovar helf

"Maxi je v pořádku," říká Kenny

maxi2

Kenny Dalglish může v nedělním souboji proti Brightonu počítat i s uzdraveným Maxim. Přemýšlí i o nasazení mladého dua Flanagan - Robinson.

31letý Argentinec se naposledy v dresu Reds představil v zápase s Manchesterem United na Anfieldu, který Reds přinesl účast v dalším kole FA Cupu. Teď je Maxi Rodriguez zpět v týmu, posilněn pozvánkou do argntinské reprezentace.

"Maxi je zpět. Zranil se v tréninku po zápase FA Cupu s United, kdy dostal úder do nohy. To, že je zpět v argentinské reprezentaci, je pro něj velkým povzbuzením," myslí si Dalglish.

Boss Reds poodhaluje i své plány pro nedělní duel, kdy se proti jeho týmu na Anfieldu postaví Brighton.

"Každý, kdo je zdravý, má šanci v neděli nastoupit. Uvažujeme o všech hráčích, které máme k dispozici, tedy i o Flannovi a Robbovi. S Jonem Flanaganem musíme být trochu opatrnější, protože byl lehce zraněn," uvažuje Kenny.

Bleskové zprávy

Awoniyi odchází do Gentu

Krátce poté, co Taiwo Awoniyi uzavřel s LFC nový víceletý kontrakt, odchází na rok hostovat do belgického Gentu. Hráč stále neobdržel britské pracovní povolení.

Awoniyi prodloužil kontrakt

Dvacetiletý Taiwo Awoniyi, který zatím vinou problémů se získáním pracovního povolení neodehrál za Reds jediný zápas a od roku 2015 obráží Evropu po hostováních, podepsal s Liverpoolem FC nový víceletý kontrakt.

Ljinders se vrací

Pepijn Ljinders se po konci v klubu NEC Nijmegen vrací zpět do LFC a připojí se k realizačnímu kolegiu A-týmu.

Výroční sraz Břeclav 2018

Vzhledem k častým dotazům ohledně letošního srazu. Jako již tradičně se mi podařilo zamluvit poslední červencový víkend tzn. 27-29.7.2018. Článek s podrobnostmi a přihláškami se objeví v druhé polovině června. 

Southgate nominoval duo z LFC

Trenér Albionu, Gareth Southgate, vybral mezi svých 23 vyvolených pro Mistrovství světa i Jordana Hendersona a Trenta Alexandra-Arnolda. Naopak místo nezbylo na Adama Lallanu. Podobný osud potkal i Emreho Cana, který se neprobojoval do německého výběru.

extra leto

Facebook