Liverpool FC - Arsenal FC 3:1 (2:1)

Ve 3. kole Premier League jsme doma porazili Arsenal.

Celý první poločas jsme absolutně dominovali. Přesto byl výsledek při odchodu do kabin pouze 2:1 pro domácí. Arsenal se dostal v prvním poločase jedinkrát na naši polovinu, ale díky obrovské hrubce Robertsona se dostal do vedení. Zanedlouho však vyrovnal Mané a pár minut po něm odčinil svoji chybu Robertson. Arsenal měl za první poločas dle statistik 0 nebezpečených útoků.

Do druhého poločasu už hosté nastoupili tak, že přijeli i hrát fotbal a ne jen stát kolem vlastní šestnáctky. V největší šanci však selhal Lacazette, kterého skvěle vychytal Alisson. Ten ukázal, proč je tak důležité mít world-class brankáře. Na posledních 10 minut přišel místo skvělého Maneho na hřiště Jota a dostal se do tří nebezpečených šancí. Při první selhal v koncovce, druhou mu děsivým způsobem sebral Salah, ale svým třetím pokusem už krásnou střelou k tyči překonal Lena.

Liverpool FC (4-3-3): Alisson – Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Keita, Fabinho, Wijnaldum - Salah, Firmino, Mané (manažer Jürgen Klopp)

Arsenal FC (3-4-3): Leno –  Holding, Luiz, Tierney - Bellerin, Elneny, Xhaka,  Maitland-Niles - Willian, Lacazette, Aubemyang (manažer Mikel Arteta)