Chelsea FC - Liverpool FC 1:2 (0:2)

Vo šiestom  kole Premier League sme cestovali na štadión Stamford Bridge

Prvý polčas vyšiel hráčom The Reds výborne. Po dvoch priamych kopoch viedli 0:2. Najprv Salah na hranici šestnástky priťukol Alexandrovi-Arnoldovi, ktorý rozvlnil sieť. Potom opäť po krátkom priťuknutí poslal Robertson center do šestnástky, na ktorý si najlepšie nabehol Firmino a hlavou skóroval. Druhému gólu predchádzal vyrovnávajúci gól domácich, ktorý pre tesný ofsajd neplatil.

Úvod druhého polčasu ešte patril hosťom, v ktorom mohli zvýšiť svoje vedenie. Nestalo sa. S pribúdajúcimi minútami Chelsea ovládla stred ihriska, ale z viacerých príležitostí vyťažila iba jeden gól. Na konečných 2:1 upravil Kanté.

Chelsea FC (4-3-3): Keppa - Azpilicueta, Christensen, Tomori, Emerson  - Kanté, Jorginho, Kovacic - Willian, Abraham, Mount (manažér Frank Lampard)

Liverpool FC (4-3-3): Adrián - Alexander-Arnold, Matip,  Dijk, Robertson - Henderson, Fabinho, Wijnaldum - Salah, Firmino, Mané (manažér Jürgen Klopp)