pivovar helf

"Chceme trofej vyhrať." - vraví Rodgers

rogders

Pred súbojmi semifinále Capital One Cupu s Chelsea manažér Reds vysvetlil, čo by prípadný zisk trofeje pre jeho mladý tím v budúcnosti znamenal.
 
Brendan Rodgers totiž tvrdí, že takýto úspech, by mohol mať zásadný vplyv pre rozvoj súčasného tímu Liverpoolu, v budovaní základov rastu a sebadôvery jednotlivých hráčov.
 
"Stále je našim cieľom vyhrať trofej a kvalifikovať sa do Ligy majstrov." - povedal na predzápasovej tlačovke v Melwoode.
 
"Dodalo by to mladým hráčom množstvo skúseností. Vieme, že tieto dva zápasy budú výzvou, ale zároveň sme si vedomí, že ak chceme súťaž vyhrať, musíme vyhrávať nad tými najlepšími tímami. V tejto chvíli je Chelsea najlepším tímom v krajine. Na tieto dva zápasy sa veľmi tešíme, pretože posledne, keď sme s nimi hrali, sme neboli v dobrej pohode. Ale teraz, v tomto momente, sa zlepšujeme, rozvíjame, a naša dôvera je na vysokej úrovni. Sú to dve náročné stretnutia, dva zápasy, ktoré si skutočne vychutnáme."
 
"Sú to zápasy, ktoré Vás strhnú, a umožnia zistiť na čom ste. Vnímame to ako ďalšiu príležitosť tejto sezóny. Nie sú to iba dva zápasy, alebo ďalší pohár, je to príležitosť vyhrať trofej. Je tu skupina hráčov, ktorá sa formuje, a vyhrať trofej, súťaž, by ich mohol v budúcnosti posunúť ďalej. Rozhodne to nie je hrozba, je to príležitosť dostať sa do finále."
 
Chelsea prichádza na Merseyside po vysokom víťazstve 5:0 nad Swansea City. Rodgers si je sily súpera dobre vedomý, ako aj to, že na postup do finále má jeho tím až dve stretnutia.
 
"Dnes ráno sme o tom hovorili. Teraz je to iný zápas, nemusíte v ňom hru príliš otvárať. Ale samozrejme chceme v zápase vyhrať... Výsledok v prvom zápase ešte nerozhodne. Je dôležité, aby sme si verili v tom, ako pracujeme a hráme. Vieme, že sa budeme musieť vysporiadať v určitých momentoch zápasu s tlakom. Najdôležitejšou vecou pre mňa je zostať po tomto dueli v dobrej pozícii pred odvetou."
 
"Hráči Chelsea sú veľmi silní, môžete vidieť ich skúsenosť a kvalitu, ktorou disponujú. Majú skutočne veľkú kvalitu. Na to, že hráme doma sa pozeráme ako na výhodu. Ak aj zápas nevyhráme, nič nie je stratené. Isté je totiž, že môžme ísť na Stamford Bridge a zvíťaziť tam."
 
Aké šance dávate nášmu tímu v dvojzápase s Chelsea?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 3.33 (153 Hlasů)

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook