pivovar helf

Rodgers pred zápasom s Potters

rodgers33

 

Niekoľko zaujímavých vyhlásení poskytol médiám na dnešnej predzápasovej tlačovke manažér Reds.
 
O streleckom prebudení Rickieho Lamberta:
 
"Som tak rád za Rickieho, a za to čo ukázal v posledných dvoch zápasoch. Bol nesmierne trpezlivý a čakal na svoju príležitosť. Jeho dôvera je čím ďalej tým lepšia, pretože skóroval aj cez víkend, a na tréningoch je to už iný človek. Ukázal toľko úsilia a túžby vybojovať pre nás výsledok, a to je presne to čo som hľadal."
 
O dobrom výkone Sterlinga proti Ludogortsu:
 
"Požiadal som ho, aby opäť začal využívať rýchlosť a schopnosti, ktoré má. Raheem sa ukázal naozaj v dobrom svetle, prejavil svoju túžbu a kvalitu."
 
O Lucasovi:
 
"Je v plánoch (na zápas proti Stoke). Hráči ako Lucas dostali prirodzenú konkurenciu, a vždy keď bol o to požiadaný, aby tímu pomohol, odviedol dobrý výkon."
 
O Mignoletovi:
 
"Je v poriadku, dnes som s ním mal dobrý rozhovor. Simon nás od svojho príchodu sem podržal v niekoľkých zápasoch. Jeho forma je zrejme odrazom výkonov celého tímu. My všetci musíme byť lepší ako celok. Je to dobrý chlapec, ktorý na každom aspekte svojej hry pracuje veľmi tvrdo, tak ako celý tím. Jeho dôvera postupom času porastie, a bude lepší."
 
O vzájomnej dôvere:
 
"Tím získava dôveru zo seba. Keď skórujete, má to vplyv na záložníkov a obrancov. Rovnako tak, ak udržíte čisté konto, má to vplyv na každého. Pre nás je to všetko o kolektívnej zodpovednosti. Ak chceme uspieť, nie je to len o jednom hráčovi. Je to o celom tíme."
 
O kritike v klube, akým Liverpool FC je:
 
"Kritika príde, ak strácame zápasy a možno nehráme až tak dobre. Keď ste v klube ako je Liverpool, ste pod väčším dohľadom, pretože sme jedným z najväčších klubov na svete. Budete to musieť prijať ako súčasť vašej práce. 
 
O podpore bývalých hráčov LFC:
 
"Som vďačný, že tu mám bývalých hráčov ako Ian Rush, Robbie Fowler, Kenny Dalglish - obrovské klubové legendy. Dostávame od nich podporu bez rozdielu toho, či vyhráme, prehráme alebo remizujeme. Vždy si vezmem niečo z nich, rovnako ako aj od Steve McManamana. Títo chlapci sú fantastickými hráčmi tohto klubu, a vidia v akej ťažkej situácii sa nachádzame. Stoja však na sto percent za nami a za tým, čo robíme."
 
O nadviazaní na nedávnu úspešnú sériu zápasov na Anfielde:
 
"Chceme sa vrátiť k našim výkonom. Pokiaľ ide o Anfield, po mojom príchode sme tu mali problémy. Na dlhú dobu sa nám to potom podarilo vyriešiť, a musíme sa o to pokúsiť znovu. Každý zápas na tejto úrovni je tu vždy veľmi ťažký, a Stoke uhral vonku dva dobré výsledky. Vyhrali proti Manchestru City a Tottenhamu, pokúsia sa uspieť aj tu."
 
O špekuláciách (vypísaní kurzových stávok) o svojom odvolaní:
 
"V poslednom čase som niečo o tom čítal. Každý však má právo na svoj názor. Kritiku viem samozrejme prijať, viac sa ale teraz sústredím na svoju vlastnú prácu a progres. Pred niekoľkými mesiacmi som bol manažérom roka, a teraz som favoritom na vyhadzov. Aj toto je však neoddeliteľná súčasť života vo futbale."
 
O zdravotnom stave svojho tímu:
 
"Na víkendový zápas budem mať k dispozícii tých hráčov, ktorých som mal v stredu. Mario Balotelli ešte fit ale nie je."

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook