pivovar helf

Hodnotenie hráčov LFC - CZ Belehrad

hodnoteniehracov

Hodnotenie hráčov z posledného zápasu v Lige majstrov pripravil Vrabejka

Po dlhšej dobe vám prinášame aj hodnotenie hráčov LFC v zápase. Tentokrát posledný zápas Ligy majstrov s CZ Belehrad hodnotí individuálne výkony hráčov Vrabejka.

Allison 7 - Neměl prakticky co na práci. Nemusel řešit žádné složité situaci. Přesto svou přesnou rozehrávkou dodával týmu klid na kopačkách.

Arnold 6 - O něco slabší v podpoře ofenzivy než jeho kolega na druhé straně. To svoje si ale odehrál a v obraně byl bezchybný.

Gomez 7 - Joe se vrátil na svou oblíbenou pozici stopera a opět zahrál výborně. Měl nejvyšší úspěšnost přihrávek a jeho vysoká výkonnost pokračuje

Van Dijk 7 - Stejně jako celá defenziva neměl co na práci. Bylo ale vidět, že s Gomezem si rozumí daleko více než s Lovrenem. I to je možná důvod proč to dnes dopadlo tak hladce. Jistý a velmi koncentrovaný výkon

Robertson 8 - Motorová myš. Byl dnes skoro všude. Navrch přidal krásnou asistenci a kdyby měl přesnější mušku mohl dát i gol. Andyho konzistence výkonů je na velmi vysoké úrovni.

Fabinho 8 - Fabinho konečně dostal od Kloppa větší šanci a Brazilec se ji chopil na 100% Dnes byli vidět jeho přednosti v plné kráse. Odebral a vybojoval nespočet balonů, navíc dokázal přidat i rychlé, průnikové přihrávky, které dostávaly náš tým do šancí. Fabinho si rozhodně svým velmi dobrým výkonem řekl o víc prostoru na hřišti v nadcházejících zápasech

Wijnaldum 7 - Motor zálohy. Možná nebyl vidět jako jeho 2 spoluhráči ze zálohy, ale i Gini zahrál velmi dobře. Odvedl obrovské kvantum práce pro tým. Byl přesný a také dokonale spojoval hru mezi defenzivou a ofenzivou.

Shaqiri 8 - Muž zápasu. Opět zahrál skvěle a potvrdil svou nespornou kvalitu. Dirigent zálohy. Byl u všeho podstatného. Jeho přímočarost, dribling, průniky a touha hrát co nejrychleji dopředu byla úžasná. Dnes každý jeho dotek s balonem týmu velmi pomohl.

Mané 8 - Z útočného trojzubce byl herně nejlepší. Vycházeli mu kličky, zrychloval hru a odměnou mu byl gol po krásné akci. Jedinou kaňkou na jeho výkonu je jeho neproměněná penalta, kde mu chybělo i trošku štěstíčka.

Firmino 7 - Dnes už se Bobby trošku přiblížil svým skvělým výkonům z minulé sezony. Dal gol, herně dnes byl také na velmi vysoké úrovni a svými překvapivými finesami mátl obranu soupeře.

Salah 7 - Dal dva goly. Doufám, že ho nakopnou, protože jeho formu z minulé sezony budeme potřebovat pokud chceme vyhrávat velké trofeje. Některé velmi nadějné situace vyhodnotil nesprávně. Až další zápasy proti těžším soupeřům ukážou zda se vrací do formy.

Lallana 5 - Neviditelný. Neproměnil samostatný nájezd po skvělé průnikové přihrávce Sturridge. Po uzdravení Keity s Hendersonem se snad vrátí na lavičku.

Sturridge 7 - Odehrál sice jen nějakých 20 minut, přesto byl velmi platný a bylo vidět jakou má chuť se ukázat. Stihl nahrát Manému na 4. gol a připravit 2 tutovky Lallanovi a Manému. Herně dnes výborný. Když mu vydrží zdraví tak bude pro tým v sezoně hodně platným hráčem.

Moreno - Nehodnocen

Hodnocení je subjektivním názorem autora.

Bleskové zprávy

TAA si nezahraje 4 týdny

Trent Alexander-Arnold bude muset podle prognóz vynechat 4 týdny kvůli zranění kolene, které utrpěl při sobotní předzápasové rozvičce. Pro nadcházející duel s Crystal Palace je ohrožen i start Giniho Wijnalduma.

Za teplem do Dubaje

Liverpool FC využije jedenáctidenní pauzu mezi utkáními s Crystal Palace a Leicesterem k tréninkovému kempu v Dubaji. LFC tam zavítalo již v rámci loňského ledna.

Awoniyi mění adresu

Útočník Taiwo Awoniyi, který předčasně ukončil své hostování v Gentu, dohraje sezónu v dalším belgickém týmu, Mouscronu. Nigerijec tam působil již minulou sezónou a postaral se o 11 branek mužstva.

Prosincové duo oceněných

Jürgen Klopp a Virgil van Dijk se stali nejlepším manažerem, respektive nejlepším hráčem Premier League za měsíc prosinec.

Müller si proti LFC nezahraje

Thomas Müller z Bayernu Mnichov nenaskočí ani do jednoho z duelů osmifinále LM proti LFC. Na vině je jeho vyloučení proti Ajaxu Amsterdam, za nějž si vysloužil dvouzápasový distanc. První utkání zmešká rovněž van Dijk kvůli žlutým kartám.

zbieraj body liverpoolsky

Facebook