pivovar helf

Hodnotenie hráčov LFC - CZ Belehrad

hodnoteniehracov

Hodnotenie hráčov z posledného zápasu v Lige majstrov pripravil Vrabejka

Po dlhšej dobe vám prinášame aj hodnotenie hráčov LFC v zápase. Tentokrát posledný zápas Ligy majstrov s CZ Belehrad hodnotí individuálne výkony hráčov Vrabejka.

Allison 7 - Neměl prakticky co na práci. Nemusel řešit žádné složité situaci. Přesto svou přesnou rozehrávkou dodával týmu klid na kopačkách.

Arnold 6 - O něco slabší v podpoře ofenzivy než jeho kolega na druhé straně. To svoje si ale odehrál a v obraně byl bezchybný.

Gomez 7 - Joe se vrátil na svou oblíbenou pozici stopera a opět zahrál výborně. Měl nejvyšší úspěšnost přihrávek a jeho vysoká výkonnost pokračuje

Van Dijk 7 - Stejně jako celá defenziva neměl co na práci. Bylo ale vidět, že s Gomezem si rozumí daleko více než s Lovrenem. I to je možná důvod proč to dnes dopadlo tak hladce. Jistý a velmi koncentrovaný výkon

Robertson 8 - Motorová myš. Byl dnes skoro všude. Navrch přidal krásnou asistenci a kdyby měl přesnější mušku mohl dát i gol. Andyho konzistence výkonů je na velmi vysoké úrovni.

Fabinho 8 - Fabinho konečně dostal od Kloppa větší šanci a Brazilec se ji chopil na 100% Dnes byli vidět jeho přednosti v plné kráse. Odebral a vybojoval nespočet balonů, navíc dokázal přidat i rychlé, průnikové přihrávky, které dostávaly náš tým do šancí. Fabinho si rozhodně svým velmi dobrým výkonem řekl o víc prostoru na hřišti v nadcházejících zápasech

Wijnaldum 7 - Motor zálohy. Možná nebyl vidět jako jeho 2 spoluhráči ze zálohy, ale i Gini zahrál velmi dobře. Odvedl obrovské kvantum práce pro tým. Byl přesný a také dokonale spojoval hru mezi defenzivou a ofenzivou.

Shaqiri 8 - Muž zápasu. Opět zahrál skvěle a potvrdil svou nespornou kvalitu. Dirigent zálohy. Byl u všeho podstatného. Jeho přímočarost, dribling, průniky a touha hrát co nejrychleji dopředu byla úžasná. Dnes každý jeho dotek s balonem týmu velmi pomohl.

Mané 8 - Z útočného trojzubce byl herně nejlepší. Vycházeli mu kličky, zrychloval hru a odměnou mu byl gol po krásné akci. Jedinou kaňkou na jeho výkonu je jeho neproměněná penalta, kde mu chybělo i trošku štěstíčka.

Firmino 7 - Dnes už se Bobby trošku přiblížil svým skvělým výkonům z minulé sezony. Dal gol, herně dnes byl také na velmi vysoké úrovni a svými překvapivými finesami mátl obranu soupeře.

Salah 7 - Dal dva goly. Doufám, že ho nakopnou, protože jeho formu z minulé sezony budeme potřebovat pokud chceme vyhrávat velké trofeje. Některé velmi nadějné situace vyhodnotil nesprávně. Až další zápasy proti těžším soupeřům ukážou zda se vrací do formy.

Lallana 5 - Neviditelný. Neproměnil samostatný nájezd po skvělé průnikové přihrávce Sturridge. Po uzdravení Keity s Hendersonem se snad vrátí na lavičku.

Sturridge 7 - Odehrál sice jen nějakých 20 minut, přesto byl velmi platný a bylo vidět jakou má chuť se ukázat. Stihl nahrát Manému na 4. gol a připravit 2 tutovky Lallanovi a Manému. Herně dnes výborný. Když mu vydrží zdraví tak bude pro tým v sezoně hodně platným hráčem.

Moreno - Nehodnocen

Hodnocení je subjektivním názorem autora.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook