pivovar helf

Klopp bol po zápase so Saints frustrovaný

kloppsoton

 

Po zápase so Southamptonom nik z nás nemohol byť spokojný, a nebol ním ani Klopp.
 
Nemecký manažér k tomu čoho bol včera popoludní svedkom:
 
"Od mojich chlapcov som videl veľmi dobrý prvý polčas. Mohli sme dať aj viac gólov. Súper v prvom polčase nebol zlý, no naše góly zmenili zápas."
 
"Druhý polčas... Je to tak, ako to je. V tejto sezóne sme už neskoré góly zažili proti Crystal Palace a Norwichu. Southampton si to zaslúžil. Za svoj výkon sme však zodpovední a mali sme hrať lepšie. Taký je futbal, musíte využívať svoje šance. Vyhrávali sme 0-2, no súper mal protiútoky, čo nedáva zmysel. Hrali sme zle pozične a neustrážili sme vysoké lopty na Pellého, ktorý vždy bojuje o odrazené lopty."
 
"Ak nie ste dostatočne kompaktní, tak máte problém. Po prvom góle súpera bolo jasné, že sa v tomto zápase niečo stane. Ak by sme hrali lepšie, tak to mohlo skončiť 1-3. My sme na to však nemali ani šance. Za druhý polčas si Southampton zaslúžil vyhrať."
 
K nádejám na TOP4 však zostáva optimistický!
 
"Stále môžeme získať 27 bodov. Ak ich získame všetky, tak je tu šanca na TOP4. Ak nie, tak to bude náročné. Musíme hrať futbal a vyhrávať zápasy."
 
"Pokiaľ budeme hrať ako v prvom polčase, tak môžeme vyhrávať. Ak však budeme hrať ako v druhom polčase, tak to bude ťažké. O tom to všetko je. Nie som práve typ, ktorý zvláda prehry, takže sa necítim brilantne. Viete si to predstaviť. Nie som naštvaný, som frustrovaný z toho, že sme za tak dobrý prvý polčas nezískali ani bod."
 
Zdroj: Liverpool FC - CZ/SK (facebooková stránka)

 

 

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook