Milner: "Nedali jsme najevo slitování"

milner5

Bývalý hráč Manchesteru City okomentoval fantastické vítězství Liverpoolu FC na Etihad Stadium.

James přiznal, že tým přijel na Etihad Stadium výrazně nažhavený na svého soupeře a rozhodně nemysleli na konec zápasu za stavu 3:0. Letní posila z modré části Manchesteru byla svědkem, jak dravá červená vichřice ničí jeho bývalého zaměstnavatele, když po pouhých 32 minutách na tabuly s výsledkem svítilo 0:3.

Poté vsítil gól do kabiny Sergio Agüero, ale i nadále družina z Anfieldu pokračovala v neunavujícím pressingu a mohla zaznamenat více branek než jen skrze bombastickou střelu Martina Škrtela. Christian Benteke a Roberto Firmino již málem zvedali ruce nad hlavu na znamení míče za brankovou čáru.

“Myslím, že jsme byli vynikající. Napadali jsme je po celém hřišti. Vytvořili jsme si několik šancí a podle mě jsme jich mohli mít ještě více”, řekl zástupce kapitána po návratu do základní sestavy z marodky.

“V druhém poločase jsme je nechtěli pustit na dohled. Chtěli jsme pokračovat ve způsobu hry z první půle a dostat se na koně. Nic jim nedarovat. Nebyli jsme tak efektivni jako v předchozím poločase, změnili jsme trochu rozestavení, ale pořád to byl dobrý poločas v našem podání.”

“Vždy se můžete v některých oblastech zlepšovat. Pokud se podíváte na výsledky venkovních utkání, tak si vedeme solidně, ale samozřejmě můžeme zlepšit zápisy ze zápasů na Anfieldu. Víme, kde nás tlačí bota a jsme více než schopní to vylepšit. Pokud se chytneme i doma, pak to bude pro nás velké plus.

Devětadvacetiletý záložník podal jeden ze svých lepších výkonu v den, který pro něj byl složitý z důvodu návratu do známého prostředí, kde získal čtyři trofeje.

“Je zvláštní navštívit místo, kde jste působil pět let a zažil krásné časy, ale jakmile vstoupíte na hřiště, jde jen o fotbal.”

”Je důležité navázat na náš výkon. Je to skvělý start pro sled utkání, která nás čekají. Doufám, že budeme pokračovat v našich sebevědomých představeních.”

Zdroj: Liverpool Echo