pivovar helf

Stevie: Nedokážem vám dostatočne poďakovať

gerrard27

V deň kedy celý futbalový svet prejavil svoju úctu Stevenovi Gerrardovi, aj kapitán Liverpoolu sa rozhodol pre svoje osobné poďakovanie všetkým svojim a klubovým priaznivcom.

Po zápase priamo z ihriska na Anfielde miliónom fanúšikov povedal:

"Pripravoval som sa na túto chvíľu päť mesiacov. To, čo pre mňa dnes urobili fanúšikovia, sa nedá slovami ani opísať. Moje srdce teraz bije rovnako ako vtedy, keď som tu po prvýkrát vybehol na ihrisko. Milujem tento klub, milujem jeho hráčov a personál. Miloval som tu každú minútu, ubehlo to tak rýchlo. Som úplne zničený, že sa sem už nevrátim, a nebudem mať na sebe tento futbalový dres. Nedokážem im (fanúšikom) dostatočne poďakovať..."

Davy ľudí sa hrnuli na Anfield v nádeji, že uvidia Gerrarda, ako skóruje a dovedie svoj tím k víťazstvu, ako mnohokrát v minulosti. Crystal Palace však pre to nemal pochopenie, a Reds doma zdolal 3:1. Aj keď prehra Gerrarda určite mrzela, nebolo pochýb, že The Kopites sa s ním rozlúčia rovnako emotívne.

"Mal som tu možnosť pôsobiť niekoľko rokov, takže to bolo o celých tých 17-tich rokoch. Snažil som sa im dať všetko to, čo som od nich dostal. Chcel som im dnes venovať jeden posledný, pamätný, ale jednoducho sa tak nestalo. Som hrdý na to, čo som dosiahol, a ja len dúfam, že všetci si uchovajú na mňa spomienky, a budú si ma pamätať."

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook