pivovar helf

Moje ospravedlnenie spoluhráčom a fanúšikom

gerrard29

Steven Gerrard sa ihneď po zápase s United ospravedlnil za svoje neuvážené počínanie, kvôli ktorému dostal v úvode druhého polčasu od rozhodcu Atkinsona červenú kartu.
 
Kapitán LFC nastúpil do dôležitého duelu na Anfielde až na začiatku druhého polčasu, keď na ihrisku nahradil Adama Lallanu. Po niekoľkých sekundách hry sa mu v strede ihriska snažil vypichnúť kĺzačkou loptu stredopoliar ManUtd. Ander Herrera. Steven však neudržal svoje nervy, a stúpil mladému Španielovi úmyselne na nohu. Po zápase sa svojim spoluhráčom a priaznivcom Liverpoolu ospravedlnil.
 
"Musím moje vylúčenie akceptovať. Bolo to správne rozhodnutie." - povedal skľúčene Gerrard.
 
"Nechal som svojich spoluhráčov a manažéra v štichu. A čo je ešte horšie, sklamal som tým všetkých fanúšikov Liverpoolu. Za môj skutok beriem plnú zodpovednosť. Snažil som sa vyhnúť jeho sklzu. Videl som jeho "štuple" na kopačkách, a moja rekcia bola zlá. Som vo futbale dosť dlho na to, aby som vedel, že takéto niečo sa vzhľadom na to, že do konca zápasu bolo celých 45 minút, nerobí. Najmä preto, že sme mali ešte veľkú príležitosť vrátiť sa do zápasu. Som za svoje správanie plne zodpovedný."
 
 
Na otázku čo ho podnietilo k takémuto konaniu Steven odpovedal:
 
"Ja neviem, bola to len reakcia na počiatočný atak. Skutočne si ale teraz nemyslím, že dokážem k tomu povedať aj niečo viac. Som tu práve teraz, aby som sa ospravedlnil všetkým v šatni, fanúšikom, pretože preberám plnú zodpovednosť za dnešný výsledok."

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook