pivovar helf

Rafa o Gerrardovi, Evertonu a Torresovi

Rafa Benitez objasnil, co se stalo Gerrardovi. Ve středečním zápase musel střídat a možná i díky tomu Liverpool nepostoupil do dalšího kola FA Cupu.

Střídající Dan Gosling zajistil Evertonu vítězství a rozesmutnil tak liverpoolská srdce. Reds dohrávali zápas v deseti poté, co byl vyloučen Lucas Leiva. Možná ještě větší vliv na vývoj zápasu však mělo Gerrardovo brzké odstoupení ze hry. "Nevím, jak dlouhou budeme bez Stevieho. Zranil se a řekl si o vystřídání. Podstoupí další vyšetření a uvidíme, jak na tom bude. Teď můžeme jen čekat a doufat," poodhalil roušku tajemství Benitez.

"Mrzí mě naše vypadnutí z poháru. Hráli jsme docela dlouho o deseti a těsně před koncem jsme jim umožnili vstřelit vítěznou branku. Vyloučení podstatně ovlivnilo zápas, ale k tomu se vyjadřovat nebudu. Je vždy složité, pokud v takovémto zápase ztratíte hráče a hrajete v deseti. I v deseti moji hráči velmi dobře pracovali a je pro nás velmi smutné, že jsme ještě těch pár minut nevydrželi. Teď se musíme soustředit na ligu a na Champions League, je stále o co hrát."

Rafa také objasnil Torresovo střídání. "Fernando byl dost unavený, proto jsem ho raději vystřídal. Potřebuje potrénovat. Jeho fyzická kondice po zranění ještě není ideální."

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook