pivovar helf

Čtyři lednové příchody

AcademyLFC

Prakticky celé lednové přestupové okno se zdálo, že bude ze strany LFC stejně pokojné, jako většina těch předešlých. Tuto tradici narušily na deadline day příchody Ozana Kabaka ze Schalke a Bena Daviese z Prestonu. Tito dva hráči by měli zalepit díru na postu, kde nás kvůli zranění van Dijka, Gomeze, Matipa a momentálně i Fabinha nejvíce tlačí bota. V lednu přišli ale ještě další 4 hráči, s jejichž vlivem na A-tým se počítá až v budoucnosti. Liverpool získal do své akademie 4 velké talenty a Caoimhe O’Neill s Adamem Craftonem z The Athletic nám je představují.

Add a comment

Číst dál: Čtyři lednové příchody

Inglethorpe zůstává dál v čele akademie

AcademyLFC

Bývalý manažer Exeteru, který přišel do Liverpoolu před čtyřmi lety z Tottenhamu, dnes podepsal nový víceletý kontrakt a zůstává tak i nadále v čele Akademie. Je to důkazem toho, že Jürgen Klopp si velmi cení jeho služeb. Nedávno si své debuty navíc odbyli mladíci Ovie Ejaria a Trent Alexandr-Arnold.

Add a comment

Číst dál: Inglethorpe zůstává dál v čele akademie

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

alba_kresla.jpg

Facebook