pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Karius zamířil do Besiktase

Karius Besiktas

Brankář Loris Karius opouští Liverpool FC a následující dvě sezóny bude působit v tureckém Besiktasi.

Pětadvacetiletý Němec je připraven strávit zbytek sezóny 2018/2019 a celý ročník 2019/2020 v kádru celku ze Superligy, který si zatím ve dvou ligových utkáních dokázal vždy dojít pro vítězství.

Loris Karius stihl za Liverpool FC nastoupit do 49 střetnutí od roku 2016, kdy na Merseyside přestoupil z Mohuče. Jeho posledním zápisem bylo utkání proti West Hamu United v úvodu ročníku, kdy se ale dostal pouze na lavičku náhradníků.

Dnes večer čeká tým z Istanbulu utkání v rámci ligy proti Antalyasporu. Ve čtvrtek se pak potkají v boji o Evropskou ligu s Partizanem Bělehrad. První zápas hraný na srbském území skončil 1:1.

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Robertson kapitánem Skotska

Andy Robertson se stal novým kapitánem skotské reprezentace. První zápas s páskou by měl odehrát už tento pátek v přátelském utkání s Belgií.

Los 3. kola Carabao Cupu

Los 3. kola Carabao Cupu přisoudil LFC střet s Chelsea FC. Utkání se odehraje na Anfieldu. Datum bude upřesněno.

Kelleher prodloužil kontrakt

Brankář Caoimhin Kelleher upoutal svými výkony v předsezonní přípravě natolik, že si vysloužil nový víceletý kontrakt. Podle všeho by měl irský mládežnický reprezentant zastávat pozici trojky za Alissonem a Mignoletem.

Awoniyi odchází do Gentu

Krátce poté, co Taiwo Awoniyi uzavřel s LFC nový víceletý kontrakt, odchází na rok hostovat do belgického Gentu. Hráč stále neobdržel britské pracovní povolení.

Awoniyi prodloužil kontrakt

Dvacetiletý Taiwo Awoniyi, který zatím vinou problémů se získáním pracovního povolení neodehrál za Reds jediný zápas a od roku 2015 obráží Evropu po hostováních, podepsal s Liverpoolem FC nový víceletý kontrakt.

kalendare2019

Facebook