pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Woodburn posílil Sheffield

Woodburn sheffield

Ben Woodburn stráví příští sezónu na hostování v Sheffieldu United.

Osmnáctiletý mladík stráví ročník 2018/2019 u The Blades, kteří momentálně působí v Championship.

Ben Woodburn doposud odehrál za první mužstvo The Reds 11 střetnutí od listopadu 2016, kdy si připsal svou premiéru proti Sunderlandu. Brzy na to se stal historicky nejmladším střelcem v dějinách klubu, když se v 17 letech a 45 dnech radoval z branky proti Leedsu United v Ligovém poháru před tribunami Anfieldu.

Sheffield United začíná svou pouť v domácím prostředí proti Swansea City v sobotu večer.

K příchodu se vyjádřil i manažer Sheffieldu, Chris Wilder: "Ben je pro nás úžasnou posilou. Je skvělým hráčem s nezpochybitelnými kvalitami. Doposud se připravoval s prvním týmem Liverpoolu a jsem potěšen, že nám dali důvěru pro práci s tak nadějným mladíkem, který už toho má tolik za sebou v jeho věku. Je to jeho první hostování. Jsem si jistý, že to bude ku prospěchu všech. Dokáže branky střílet i připravovat a navíc oběma nohama. Dokáže hrát na více postech, čímž přináší do naší ofenzívy flexibilitu."

Zdroj: oficiální stránky Liverpoolu FC, This is Anfield

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook