pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Woodburn posílil Sheffield

Woodburn sheffield

Ben Woodburn stráví příští sezónu na hostování v Sheffieldu United.

Osmnáctiletý mladík stráví ročník 2018/2019 u The Blades, kteří momentálně působí v Championship.

Ben Woodburn doposud odehrál za první mužstvo The Reds 11 střetnutí od listopadu 2016, kdy si připsal svou premiéru proti Sunderlandu. Brzy na to se stal historicky nejmladším střelcem v dějinách klubu, když se v 17 letech a 45 dnech radoval z branky proti Leedsu United v Ligovém poháru před tribunami Anfieldu.

Sheffield United začíná svou pouť v domácím prostředí proti Swansea City v sobotu večer.

K příchodu se vyjádřil i manažer Sheffieldu, Chris Wilder: "Ben je pro nás úžasnou posilou. Je skvělým hráčem s nezpochybitelnými kvalitami. Doposud se připravoval s prvním týmem Liverpoolu a jsem potěšen, že nám dali důvěru pro práci s tak nadějným mladíkem, který už toho má tolik za sebou v jeho věku. Je to jeho první hostování. Jsem si jistý, že to bude ku prospěchu všech. Dokáže branky střílet i připravovat a navíc oběma nohama. Dokáže hrát na více postech, čímž přináší do naší ofenzívy flexibilitu."

Zdroj: oficiální stránky Liverpoolu FC, This is Anfield

Bleskové zprávy

Robertson kapitánem Skotska

Andy Robertson se stal novým kapitánem skotské reprezentace. První zápas s páskou by měl odehrát už tento pátek v přátelském utkání s Belgií.

Los 3. kola Carabao Cupu

Los 3. kola Carabao Cupu přisoudil LFC střet s Chelsea FC. Utkání se odehraje na Anfieldu. Datum bude upřesněno.

Kelleher prodloužil kontrakt

Brankář Caoimhin Kelleher upoutal svými výkony v předsezonní přípravě natolik, že si vysloužil nový víceletý kontrakt. Podle všeho by měl irský mládežnický reprezentant zastávat pozici trojky za Alissonem a Mignoletem.

Awoniyi odchází do Gentu

Krátce poté, co Taiwo Awoniyi uzavřel s LFC nový víceletý kontrakt, odchází na rok hostovat do belgického Gentu. Hráč stále neobdržel britské pracovní povolení.

Awoniyi prodloužil kontrakt

Dvacetiletý Taiwo Awoniyi, který zatím vinou problémů se získáním pracovního povolení neodehrál za Reds jediný zápas a od roku 2015 obráží Evropu po hostováních, podepsal s Liverpoolem FC nový víceletý kontrakt.

kalendare2019

Facebook