pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Woodburn posílil Sheffield

Woodburn sheffield

Ben Woodburn stráví příští sezónu na hostování v Sheffieldu United.

Osmnáctiletý mladík stráví ročník 2018/2019 u The Blades, kteří momentálně působí v Championship.

Ben Woodburn doposud odehrál za první mužstvo The Reds 11 střetnutí od listopadu 2016, kdy si připsal svou premiéru proti Sunderlandu. Brzy na to se stal historicky nejmladším střelcem v dějinách klubu, když se v 17 letech a 45 dnech radoval z branky proti Leedsu United v Ligovém poháru před tribunami Anfieldu.

Sheffield United začíná svou pouť v domácím prostředí proti Swansea City v sobotu večer.

K příchodu se vyjádřil i manažer Sheffieldu, Chris Wilder: "Ben je pro nás úžasnou posilou. Je skvělým hráčem s nezpochybitelnými kvalitami. Doposud se připravoval s prvním týmem Liverpoolu a jsem potěšen, že nám dali důvěru pro práci s tak nadějným mladíkem, který už toho má tolik za sebou v jeho věku. Je to jeho první hostování. Jsem si jistý, že to bude ku prospěchu všech. Dokáže branky střílet i připravovat a navíc oběma nohama. Dokáže hrát na více postech, čímž přináší do naší ofenzívy flexibilitu."

Zdroj: oficiální stránky Liverpoolu FC, This is Anfield

Bleskové zprávy

Awoniyi odchází do Gentu

Krátce poté, co Taiwo Awoniyi uzavřel s LFC nový víceletý kontrakt, odchází na rok hostovat do belgického Gentu. Hráč stále neobdržel britské pracovní povolení.

Awoniyi prodloužil kontrakt

Dvacetiletý Taiwo Awoniyi, který zatím vinou problémů se získáním pracovního povolení neodehrál za Reds jediný zápas a od roku 2015 obráží Evropu po hostováních, podepsal s Liverpoolem FC nový víceletý kontrakt.

Ljinders se vrací

Pepijn Ljinders se po konci v klubu NEC Nijmegen vrací zpět do LFC a připojí se k realizačnímu kolegiu A-týmu.

Výroční sraz Břeclav 2018

Vzhledem k častým dotazům ohledně letošního srazu. Jako již tradičně se mi podařilo zamluvit poslední červencový víkend tzn. 27-29.7.2018. Článek s podrobnostmi a přihláškami se objeví v druhé polovině června. 

Southgate nominoval duo z LFC

Trenér Albionu, Gareth Southgate, vybral mezi svých 23 vyvolených pro Mistrovství světa i Jordana Hendersona a Trenta Alexandra-Arnolda. Naopak místo nezbylo na Adama Lallanu. Podobný osud potkal i Emreho Cana, který se neprobojoval do německého výběru.

extra leto

Facebook