pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Kent se připojí k Rangers

Kent rangers

Oficiální stránky Liverpoolu FC dnes potvrdily, že Ryan Kent odejde pro příští sezónu na hostování do Glasgow Rangers. Anglický mládežník se kvůli plánovanému přesunu nevešel na listinu hráčů odjíždějících na předsezonní turné do USA.

Křídelník, který v klubu působí od svých sedmi let, se v Ibroxu setká s liverpoolskou legendou Stevenem Gerrardem a rovněž s Ovie Ejariou, jež se k Rangers připojil již dříve také na roční hostování.

Ryan Kent strávil loňskou sezónu nejprve na hostování v bundesligovém Freiburgu, odkud však předčasně odešel již v zimě, a následně zamířil dohrát sezónu do Championship, do Bristol City. Celkem stihl odehrál jen 17 střetnutí.

Jednadvacetiletý fotbalista nyní bude pokračovat ve svém rozvoji ve skotské Premiership a pomůže tak Stevenu Gerrardovi v jeho první sezóně na velmi horké manažerské židli glasgowských Rangers.

Hráč po svém příchodu sdělil své dojmy klubové televizi: "Chci mít opět radost ze hry. Když se naskytla příležitost odejít do klubu takové velikosti, nebylo nad čím přemýšlet. Nyní mají na lavičce Stevena Gerrarda, který hrál na nejvyšší úrovni a dokázal v něm mnoho. Učit se přímo od něj je skvělé. Zároveň už tady pár hráčů znám. Trénuje tu i Michael Beale, jež ze mě dostal to nejlepší v liverpoolské U23. Myslím si, že je to pro mě opravdu skvělý krok a těším se na svou šanci."

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC, This is Anfield

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook