pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Wilson odchází hostovat do Derby

Wilson

Jen krátce na to, co Harry Wilson podepsal s Liverpoolem novou vylepšenou dlouhodobou smlouvu, odchází na roční anabázi do celku Championship, Derby County. Velšský reprezentant se tak stane jednou z prvních nových tváří v kádru manažera Franka Lamparda, který se nedávno ujal The Rams.

Harry Wilson zaujal pozornost mnohých celků svým působením v Hullu City, kde strávil druhou polovinu loňské sezóny. Tigers se tak za jeho výrazného přispění odpoutali od příček zaručujících sestup. Ofenzivní záložník se v 13 zápasech postaral o 7 vstřelených branek.

Mladík, který si zatím za první tým Reds připsal zatím jediný zápas, se dobře uvedl v právě probíhající předsezonní přípravě, když se na úvod podílel dvěma brankami na vítězství 7:0 nad Chesterem.

Derby zahájí svou sezónu na hřišti Readingu dne 3. srpna.

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook