pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Fabinho první letní posilou

Fabinho

Dnes poměrně nečekaně potvrdil Liverpool FC svou první posilu. Z AS Monaco přichází Fabinho.

Brazilský záložník přestoupí oficiálně do Liverpoolu FC 1. července po té, co budou dotaženy všechny formality.

Záložník poskytl k nečekanému přestupu krátké vyjádření: "Z přestupu jsem opravdu nadšen. Vždy jsem snil, že přestoupím do tak velkého klubu. Klubová infrastruktura vypadá opravdu nádherně. Když se o vaše služby zajímá klub takové velikosti, nemusíte ani moc přemýšlet, co nastane. V klubu se pokusím napsat svou vlastní historii. Na osobní úrovni doufám, že jsem schopen s klubem vyhrávat tituly. Budu se snažit učit a zlepšovat, abych se stal součásti historie klubu.

Fabinho, který si za národní tým připsal už čtyři starty, se stal první posilou v rámci letního přestupového okna. Záložník příchází z monackého knížecího klubu, kde sehrál 225 utkání a vstřelil 29 gólů v uplynulých 5 sezonách.

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Awoniyi odchází do Gentu

Krátce poté, co Taiwo Awoniyi uzavřel s LFC nový víceletý kontrakt, odchází na rok hostovat do belgického Gentu. Hráč stále neobdržel britské pracovní povolení.

Awoniyi prodloužil kontrakt

Dvacetiletý Taiwo Awoniyi, který zatím vinou problémů se získáním pracovního povolení neodehrál za Reds jediný zápas a od roku 2015 obráží Evropu po hostováních, podepsal s Liverpoolem FC nový víceletý kontrakt.

Ljinders se vrací

Pepijn Ljinders se po konci v klubu NEC Nijmegen vrací zpět do LFC a připojí se k realizačnímu kolegiu A-týmu.

Výroční sraz Břeclav 2018

Vzhledem k častým dotazům ohledně letošního srazu. Jako již tradičně se mi podařilo zamluvit poslední červencový víkend tzn. 27-29.7.2018. Článek s podrobnostmi a přihláškami se objeví v druhé polovině června. 

Southgate nominoval duo z LFC

Trenér Albionu, Gareth Southgate, vybral mezi svých 23 vyvolených pro Mistrovství světa i Jordana Hendersona a Trenta Alexandra-Arnolda. Naopak místo nezbylo na Adama Lallanu. Podobný osud potkal i Emreho Cana, který se neprobojoval do německého výběru.

extra leto

Facebook