pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Fabinho první letní posilou

Fabinho

Dnes poměrně nečekaně potvrdil Liverpool FC svou první posilu. Z AS Monaco přichází Fabinho.

Brazilský záložník přestoupí oficiálně do Liverpoolu FC 1. července po té, co budou dotaženy všechny formality.

Záložník poskytl k nečekanému přestupu krátké vyjádření: "Z přestupu jsem opravdu nadšen. Vždy jsem snil, že přestoupím do tak velkého klubu. Klubová infrastruktura vypadá opravdu nádherně. Když se o vaše služby zajímá klub takové velikosti, nemusíte ani moc přemýšlet, co nastane. V klubu se pokusím napsat svou vlastní historii. Na osobní úrovni doufám, že jsem schopen s klubem vyhrávat tituly. Budu se snažit učit a zlepšovat, abych se stal součásti historie klubu.

Fabinho, který si za národní tým připsal už čtyři starty, se stal první posilou v rámci letního přestupového okna. Záložník příchází z monackého knížecího klubu, kde sehrál 225 utkání a vstřelil 29 gólů v uplynulých 5 sezonách.

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook