pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Fabinho první letní posilou

Fabinho

Dnes poměrně nečekaně potvrdil Liverpool FC svou první posilu. Z AS Monaco přichází Fabinho.

Brazilský záložník přestoupí oficiálně do Liverpoolu FC 1. července po té, co budou dotaženy všechny formality.

Záložník poskytl k nečekanému přestupu krátké vyjádření: "Z přestupu jsem opravdu nadšen. Vždy jsem snil, že přestoupím do tak velkého klubu. Klubová infrastruktura vypadá opravdu nádherně. Když se o vaše služby zajímá klub takové velikosti, nemusíte ani moc přemýšlet, co nastane. V klubu se pokusím napsat svou vlastní historii. Na osobní úrovni doufám, že jsem schopen s klubem vyhrávat tituly. Budu se snažit učit a zlepšovat, abych se stal součásti historie klubu.

Fabinho, který si za národní tým připsal už čtyři starty, se stal první posilou v rámci letního přestupového okna. Záložník příchází z monackého knížecího klubu, kde sehrál 225 utkání a vstřelil 29 gólů v uplynulých 5 sezonách.

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Ljinders se vrací

Pepijn Ljinders se po konci v klubu NEC Nijmegen vrací zpět do LFC a připojí se k realizačnímu kolegiu A-týmu.

Výroční sraz Břeclav 2018

Vzhledem k častým dotazům ohledně letošního srazu. Jako již tradičně se mi podařilo zamluvit poslední červencový víkend tzn. 27-29.7.2018. Článek s podrobnostmi a přihláškami se objeví v druhé polovině června. 

Southgate nominoval duo z LFC

Trenér Albionu, Gareth Southgate, vybral mezi svých 23 vyvolených pro Mistrovství světa i Jordana Hendersona a Trenta Alexandra-Arnolda. Naopak místo nezbylo na Adama Lallanu. Podobný osud potkal i Emreho Cana, který se neprobojoval do německého výběru.

Firmina MS nemine

Roberto Firmino figuruje na 23-členné soupisce Brazílie pro nadcházející Mistrovství světa v Rusku.

Gomez podstoupí operaci

Joe Gomez podstoupí v nejbližších dnech operaci kotníku, kvůli čemuž nejspíše vynechá finále LM i nadcházející Mistrovství světa. Obránce nastoupil i přes bolest do utkání se Stoke City a WBA.

akciaextra

Facebook