pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Fabinho první letní posilou

Fabinho

Dnes poměrně nečekaně potvrdil Liverpool FC svou první posilu. Z AS Monaco přichází Fabinho.

Brazilský záložník přestoupí oficiálně do Liverpoolu FC 1. července po té, co budou dotaženy všechny formality.

Záložník poskytl k nečekanému přestupu krátké vyjádření: "Z přestupu jsem opravdu nadšen. Vždy jsem snil, že přestoupím do tak velkého klubu. Klubová infrastruktura vypadá opravdu nádherně. Když se o vaše služby zajímá klub takové velikosti, nemusíte ani moc přemýšlet, co nastane. V klubu se pokusím napsat svou vlastní historii. Na osobní úrovni doufám, že jsem schopen s klubem vyhrávat tituly. Budu se snažit učit a zlepšovat, abych se stal součásti historie klubu.

Fabinho, který si za národní tým připsal už čtyři starty, se stal první posilou v rámci letního přestupového okna. Záložník příchází z monackého knížecího klubu, kde sehrál 225 utkání a vstřelil 29 gólů v uplynulých 5 sezonách.

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Robertson kapitánem Skotska

Andy Robertson se stal novým kapitánem skotské reprezentace. První zápas s páskou by měl odehrát už tento pátek v přátelském utkání s Belgií.

Los 3. kola Carabao Cupu

Los 3. kola Carabao Cupu přisoudil LFC střet s Chelsea FC. Utkání se odehraje na Anfieldu. Datum bude upřesněno.

Kelleher prodloužil kontrakt

Brankář Caoimhin Kelleher upoutal svými výkony v předsezonní přípravě natolik, že si vysloužil nový víceletý kontrakt. Podle všeho by měl irský mládežnický reprezentant zastávat pozici trojky za Alissonem a Mignoletem.

Awoniyi odchází do Gentu

Krátce poté, co Taiwo Awoniyi uzavřel s LFC nový víceletý kontrakt, odchází na rok hostovat do belgického Gentu. Hráč stále neobdržel britské pracovní povolení.

Awoniyi prodloužil kontrakt

Dvacetiletý Taiwo Awoniyi, který zatím vinou problémů se získáním pracovního povolení neodehrál za Reds jediný zápas a od roku 2015 obráží Evropu po hostováních, podepsal s Liverpoolem FC nový víceletý kontrakt.

kalendare2019

Facebook