pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Virgil van Dijk posílí Liverpool FC

vanDijk 2

Liverpool FC na svých oficiální stránkách potvrdil, že se dohodl se Southamptonem na přestupu Virgila van Dijka.

Dohody bylo s jihoanglickým klubem i hráčem samotným bylo dosaženo ještě před oficiálním začátkem přestupního okna. Šestadvacetiletý stoper se tedy stane oficiálně hráčem LFC až po znovuotevření přestupového trhu, tedy 1. ledna 2018.

Nizozemský reprezentant bude oblékat dres s číslem 4.

Sám hráč se k celému přestupu vyjádřil na svém oficiálním instagramovém účtu. "Jsem potěšen a poctěn, že jsem kývl Liverpoolu FC. Já a má rodina jsme pyšní na dnešní den, kdy jsem se připojil k jednomu z největších světových klubů."

"Nemůžu se dočkat, až poprvé obléknu slavný červený dres před The Kop a vydám ze sebe maximum, abych se pokusil a dopomohl klubu dosáhnout na něco speciálního v následujících letech. Zároveň bych využil této příležitosti, abych poděkoval Lesu Reedovi, vedení, manažerovi, hráčům, fanouškům a každému v Southamptonu. Vždy budu klubu dlužen za poskytnutou šanci zahrát si v Premier League a navzdory posledním komplikovaným měsícům jsem si čas v Southamptonu užil a udělal si v klubu spoustu přátel na celý život. Děkuji vám za vše. Děkuji za všechny yprávy vyjadřující podporu. Nyní se těším na setkání s novými spoluhráči a nový začátek. #YNWA."

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC, Oficiální instagramový účet Virgila van Dijka

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook