pivovar helf

Balotelli krôčik od prestupu na Anfield

Útočník AC Milána Mario Balotelli by mal v najbližšej dobe dokončiť svoj prestup na Anfield. 

Liverpool sa vo štvrtok popoludní dohodol s AC Milánom na odstupnom za Maria Balotelliho vo výške 16 miliónov libier, čo potvrdilo viacero zdrojov vrátane žurnalistu Jamesa Pearca z Liverpool Echa. Taliansky útočník by mal čoskoro priletieť na Merseyside a dohodnúť sa aj na osobných podmienkach.

To, že odchádza z AC potvrdil aj samotný hráč vo štvrtok pre Sky Italia: "Dnes som posledný krát v Miláne."

Rokovania medzi oboma klubmi prebehli pomerne rýchlo. Na začiatku tohoto mesiaca vylúčil manažér Brendan Rodgers príchod Balotelliho na Anfield, o to všetko prekvapujúci je tento črtajúci sa prestup. Liverpool sa snažil priviesť do svojho klubu ešte jedného útočníka potom, čo stroskotal prestup Loica Remyho z QPR. Reds sa pýtali na dostupnosť aj na Radamela Falcaa, Edinsona Cavaniho a Karima Benzemu, lenže ani jeden z tejto trojice nebol k dispozícii.

Brendan Rodgers tiež zvažol angažovanie Samuela Eto´a, no ten bol vždy až poslednou variantou.

Čo si myslí žurnalista James Pearce o možnom angažovaní 24-ročného útočníka? "Brendan Rodgers dokáže skvelo pracovať s hráčmi a ich povahami. Ak naozaj príde Mario Balotelli do Liverpoolu, bude to pravdepodobne jedna z najväčších výziev jeho kariéry. Keď má Balotelli svoj deň, dokáže byť naozaj top hráčom, lenže jeho prínos na ihrisku býva zatienený tým, čo urobil mimo neho. Keď je však vo forme, na celom svete nie je veľa útočníkov s jeho kvalitami. Otázka však znie, či bude podávať takéto výkony týždeň čo týždeň."

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook