pivovar helf

Alberto Moreno oficiálne hráčom LFC

Liverpool FC oficiálne oznámil príchod obrancu Alberta Morena zo Sevilly.

Vedenie The Reds predstavilo v sobotu populudní už svoju ôsmu letnú posilu - ľavonohého obrancu Alberta Morena zo Sevilly. Do pokladnice španielskeho klubu by malo vraj za 22-ročného španiela pribudnúť približne 12 miliónov libier, pričom sa samotný hráč upísal klubu z Anfieldu na 5 rokov.

"Podľa mňa je Liverpool najlepší futbalový klub v Anglicku. Príležitosť hrať za tento klub som si jednoducho nemohol nechať ujsť. Hovoril som so Xabim Alonson, Pepem Reinom a Alvarom Arbeloa pričom mi povedali, že Liverpool je skvelý klub so skvelými fanúšikmi. Som šťastný, že môžem hrať za taký veľký klub ako je Liverpool. Dúfam, že vydám pre klub zo seba to najlepšie," povedal Moreno.

1000 x 600

1000 x 600

1000 x 600

1000 x 600

1000 x 600

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook