pivovar helf

Další posilou se stal Dejan Lovren

Vedení LFC v neděli večer oficiálně oznámilo příchod dalšího hráče. Stal se jim chorvatský obránce Dejan Lovren.

25letý obránce v neděli podepsal kontrakt poté, co v sobotu úspěšně prošel lékařskou prohlídkou. Stává se tak pátou posilou Brendana Rodgerse a třetí, která přišla na Anfield ze Southamptonu.

"Je to splnění snu," řekl Dejan v reakci na přestup. "Jsem šťastný, že tu jsem. Jsem na tento přestup hrdý a nemůžu se dočkat, až začnu hrát. Vím, že máme miliony a miliony fanoušků. Liverpool je více než jen klub. Poté, co jsem minulou sezónu hrál na Anfieldu, jsem si říkal "doufám, že si tady jednoho dne za Liverpool zahraju". Fanoušci budou hned od první minuty vědět, že jsem hráč, který na hřišti od první minuty odvede 100%."

Boss Reds Brendan Rodgers věří, že příchod Lovrena dodá obraně na síle a hlavně vůdcovství. "Je to pro nás důležitá posila a jsem spokojený, že se k nám Dejan připojí na našem turné v Americe. Organizuje obranu, je fyzicky přítomný, má vůdčí schopnosti, což je důležité. Zapadá do profilu hráče, kterého jsme hledali. Je relativně stále mladý, takže vrchol je ještě před ním a já věřím, že se bude zlepšovat. Těším se na to, až za námi přicestuje a začne s námi pracovat během našich příprav na novou sezónu."

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook