pivovar helf

Adam Lallana hráčem LFC

Adam Lallana se dnes oficiálně stal hráčem LFC.

LFC dnes oficiálně potvrdilo příchod záložníka Southamptonu Adama Lallany. 26letý anglický reprezentant po absolvování lékařské prohlídky dnes podepsal s klubem kontrakt a z hlediska oficiálního se stává druhou letní posilou Brandana Rodgerse po Rickie Lambertovi. Přestupová částka není oficiálně známa, ale mluví se o sume kolem 25 mil. Liber.

"Jsem vzrušený z nové kapitoly mojí kariéry, když přicházím do speciálního klubu jakým je Liverpool. Berou to s pokorou a už se nemůžu dočkat, až to vše začne. Doufám, že se rychle usadím a budu se snažit do toho dát všechno po celou dobu mého působení. Doufám, že týmu dokážu něčím přispět a že tu během působení vyhraju nějaké trofeje, protože proto tu jsem. Kvůli úspěchu."

Adam přichází do Liverpoolu krátce po návratu z Mistrovství světa v Brazílii, které skončilo pro Anglii velmi neslavně. Za 8 let odehrál za Southampton 250 zápasů, ve kterých dal 58 gólů. Od roku 2012 byl kapitánem nyní již svého bývalého zaměstnavatele. Za své výkony v minulé sezóně se dostal do nejlepší jedenáctky sezóny 2013-14. V Liverpoolu bude nosit dres s číslem 20.

Brendan Rodgers k nové posile řekl: "Jsme rádi, že jsme zajistili servis jednoho z top talentů Premier League. Co je na Adamovi zřejmé je jeho charakter dohromady s talentem. Je to vyjímečný mladý muž a někdo, kdo má lásku pro hru. A hlavně, což je nejdůležitější, má touhu růst a zlepšovat se. Adam je motivován tím, že se může stát tím nejlepším hráčem, jakým se může stát, být součástí něčeho speciálního. Věříme, že zapadá do toho, o co se v Liverpoolu snažíme."

"Poslední dva roky jsme u něj v PL viděli schopnost se adaptovat na to, co je od něj potřeba, dokáže upřednostnit tým před svými osobními ambicemi. Má vůdcovské schopnosti, osobní kvality, které z něj dělají cenné zboží a jsem rád, že jsme reagovali rozhodně tak, abychom měli jistotu toho, že v příští sezóně bude  nosit liverpoolský dres. Adam si je vědom toho, že v tomto klubu je konkurence a má hlad po zlepšení. Věříme, že perfektně zapadně do kultury, kterou v Liverpoolu máme. Těším se na to, až s Adama budu pracovat a pomůžu mu se stát lepším hráčem."

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook