pivovar helf

Proč nedopadl přestup Wernera?

 

Jedná se o první článek, který jsem nepřekládal, ale z různých zdrojů a svých názorů jsem ho poskládal sám. Veškerá konstruktivní kritika je vítána. :)

Spousta z nás už se těšila, jak 24-ti letý německý útočník oblékne od příští sezony červený dres. Vše nasvědčovalo tomu, že Timo Werner v létě přestoupí do LFC. Klopp měl o hráče zájem, sám Werner se několikrát veřejně vyjádřil, jak skvělé by bylo hrát za Liverpool a pod Kloppem. Výkupní klauzule ve výši 54 mil. euro byla absolutní „no-brainer“ za útočníka, který v dosavadní sezoně Bundesligy nastřílel 25 gólů a přidal 7 asistencí. Vše bylo nachystané, všichni byli natěšení a Werner příští týden s největší pravděpodobností přestoupí do Premier League – do Chelsea.

Add a comment

Číst dál: Proč nedopadl přestup Wernera?

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook