pivovar helf

Allen: O odchodu jsem se dozvěděl od kamaráda

Allen10

 

Joe Allen přiznal, že byl zklamán způsobem, kterým odešel z Liverpoolu poté, co se dozvěděl od kamaráda, že klub přijal nabídku 13M liber od Stoke.
 
Allen odešel k Potters po čtyřech letech strávených na Anfieldu v době, kdy předváděl nejlepší fotbal svoji kariéry na Euru ve Francii. Welšský záložník tvrdí, že k tomu, aby získal pravidelnou herní zátěž, potřeboval přestoupit, avšak komunikace s klubem nebyla dobrá. Pro Daily Telegraph řekl:
 
"Dostal jsem od kamaráda textovou zprávu, ve které mi gratuloval k přestupu v době, když jsem o tom ještě ani nevěděl. Nevědět o tom, jestli vás chce klub prodat nebo si nechat, je zklamáním. Dozvědět se o přestupu skrze média také není zcela správně, ale od té doby, co Liverpool přijal nabídku, věděl jsem, jaký se mnou měli záměr. Nebylo zde ani žádné pořádné rozloučení, ale stejně nejsem moc sentimentální člověk."
 
"Nyní to je už jedno, protože jsem tady (ve Stoke). Dostal jsem přestup, který jsem chtěl. Abych se stal pravidelným členem sestavy, v tom nebyla šance, protože když se podíváte na zálohu Liverpoolu, a možná taky na její věk, musel bych čekat na zranění nebo karetní tresty. Šťastný budu, až budu pravidelně nastupovat v základu. Je mi 26 let a následující 4-5 let bude těch nejlepších. Jsem zde šťastný, protože vidím, že klub má ambice se zlepšit."
 
Zdroj: liverpoolecho.co.uk

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook