pivovar helf

Allen: O odchodu jsem se dozvěděl od kamaráda

Allen10

 

Joe Allen přiznal, že byl zklamán způsobem, kterým odešel z Liverpoolu poté, co se dozvěděl od kamaráda, že klub přijal nabídku 13M liber od Stoke.
 
Allen odešel k Potters po čtyřech letech strávených na Anfieldu v době, kdy předváděl nejlepší fotbal svoji kariéry na Euru ve Francii. Welšský záložník tvrdí, že k tomu, aby získal pravidelnou herní zátěž, potřeboval přestoupit, avšak komunikace s klubem nebyla dobrá. Pro Daily Telegraph řekl:
 
"Dostal jsem od kamaráda textovou zprávu, ve které mi gratuloval k přestupu v době, když jsem o tom ještě ani nevěděl. Nevědět o tom, jestli vás chce klub prodat nebo si nechat, je zklamáním. Dozvědět se o přestupu skrze média také není zcela správně, ale od té doby, co Liverpool přijal nabídku, věděl jsem, jaký se mnou měli záměr. Nebylo zde ani žádné pořádné rozloučení, ale stejně nejsem moc sentimentální člověk."
 
"Nyní to je už jedno, protože jsem tady (ve Stoke). Dostal jsem přestup, který jsem chtěl. Abych se stal pravidelným členem sestavy, v tom nebyla šance, protože když se podíváte na zálohu Liverpoolu, a možná taky na její věk, musel bych čekat na zranění nebo karetní tresty. Šťastný budu, až budu pravidelně nastupovat v základu. Je mi 26 let a následující 4-5 let bude těch nejlepších. Jsem zde šťastný, protože vidím, že klub má ambice se zlepšit."
 
Zdroj: liverpoolecho.co.uk

 

Bleskové zprávy

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

TAA si nezahraje 4 týdny

Trent Alexander-Arnold bude muset podle prognóz vynechat 4 týdny kvůli zranění kolene, které utrpěl při sobotní předzápasové rozvičce. Pro nadcházející duel s Crystal Palace je ohrožen i start Giniho Wijnalduma.

Za teplem do Dubaje

Liverpool FC využije jedenáctidenní pauzu mezi utkáními s Crystal Palace a Leicesterem k tréninkovému kempu v Dubaji. LFC tam zavítalo již v rámci loňského ledna.

Awoniyi mění adresu

Útočník Taiwo Awoniyi, který předčasně ukončil své hostování v Gentu, dohraje sezónu v dalším belgickém týmu, Mouscronu. Nigerijec tam působil již minulou sezónou a postaral se o 11 branek mužstva.

Prosincové duo oceněných

Jürgen Klopp a Virgil van Dijk se stali nejlepším manažerem, respektive nejlepším hráčem Premier League za měsíc prosinec.

zbieraj body liverpoolsky

Facebook