pivovar helf

Mark Lawrenson: Klopp má faktor X

lawrenson

 

Bývalý obranca Liverpoolu z osemdesiatych rokov Mark Lawrenson pre Liverpool Echo poznamenal, že nový kormidelník LFC disponuje potrebným X faktorom, ktorý môže rozhodovať o úspechu či neúspechu.
 
"Jurgen Klopp je dobrý futbalový manažér, ale takisto je aj skvelý človek. To nie je niečo, čo môžete o človeku povedať z diaľky. Avšak vidím znamenia. Má X-faktor, ľudia ho majú radi, a on si už teraz získal ich rešpekt."
 
Lawrensona zaujalo hlavne interview Kloppa pre LFC TV po stredajšom víťazstve v COC nad Bournemouthom.
 
"Nespomenul len mladíkov, ktorí prišli a viedli si dobre. Nehovoril len o Robertovi Firminovi alebo strelcovi Clyneovi. Klopp spomenul každého jedného hráča, meno po mene. Dokonca hovoril povzbudivo o Origim, aj keď Belgičan nepredviedol v zápase dobrý výkon. Klopp má dar reči. Vytvára u hráčoch dobrý pocit zo seba samých. To je pre mňa naozaj, naozaj šikovné."
 
 
Lawrenson ďalej vyzdvihuje silu slova nášho manažéra a vlastnosti, ktorému mu na začiatku jeho práce v LFC pomáhajú s usadením sa na ostrovoch.
 
"Najlepšia vec pre mňa je, že nepočujem od neho žiadne nezmysly. To znamená, že to čo povie, to si aj myslí. Pomáha mu, že v šatni nemá žiadnych nepriateľov. Jediní hráči, ktorí strácajú dôveru k manažérovi sú tí, ktorí nehrávajú. Ale v túto chvíľu všetci v prvom tíme majú pocit, že majú šancu hrať. Pozrite sa napríklad na Dejana Lovrena. Odohral celý zápas pri víťazstve nad Bournemouthom, a potom aj pár minút proti Chelsea."

 

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook