pivovar helf

Bývalí hráči: Skvelé, úžasné..., ďakujeme!

suareztorres

Včerajší dobročinný zápas ponúkol na Anfielde nielen divákom, ale aj hráčom, skutočne veľa emotívnych zážitkov.
 
Z mnohých pozápasových rozhovorov vyberáme dojmy tria bývalých fantastických hráčov The Reds - Xabiho Alonsa (Bayern Mníchov), Fernanda Torresa (Atletico Madrid) a Luisa Suáreza (FC Barcelona), ktoré na záver doplnili slová legendárneho stredopoliara LFC Stevena Gerrarda, ktorý má na organizácii tohto stretnutia veľkú zásluhu.
 
Alonso: Mal som pocit, akoby som sa vrátil domov
 
"Vau. Skutočne som sa na tento zápas tešil. Bolo to naozaj špeciálne a veľmi emociálne. Keď som odišiel, nemal som šancu sa rozlúčiť. Dnes to bolo o mojom "Ahoj" každému. Je to skvelé byť späť doma. Bol to fantastický pocit, vzbudilo to vo mne mnoho spomienok. Bolo to skoro také, akoby som nikdy neodišiel. Cítil som sa ako doma, zažil som parádne privítanie. Som naozaj šťastný."
 
"Niektoré veci sa stále nezmenili... - Stevie dáva góly, Carra vyrába penalty. Život tu ide rovnakým spôsobom." - zažartoval si po zápase Xabi. "Bola to veľká zábava, všetko dopadlo perfektne. Bolo skvelé byť späť a pomôcť charite. Rád som sa tiež opäť stretol s mnohými ľuďmi."
 
Torres: Ďakujem, že ste spievali opäť moju pieseň
 
"Bolo to veľmi emotívne, nevedel som ako na to reagovať. Nečakal som, že ju budem znovu počuť. Živo si spomínam na skvelé zápasy, ktoré sme tu na Anfielde odohrali v Lige majstrov, ale aj v lige. Mám moju pieseň stále stále v sebe, a to, že som ju opäť počul bolo pre mňa veľmi dôležité."
 
lMY58fr6l
 
"Tých tri a pol roka tu, zmenilo celý môj život a moju kariéru. Spomínam si na pieseň z Kop v dôležitých zápasoch. Ak ju máte možnosť počuť znovu je to niečo, na čo nikdy nezabudnete. Je ťažké opísať čo cítite, keď ste na Anfielde, a môžete tu hrať futbalový zápas. Dnes to bol deň, na ktorý nikdy nezabudnem. Zahrať si opäť s mojimi bývalými spoluhráčmi bolo veľmi emocionálne. Hlavne reakcie všetkých fanúšikov. Každý vie, že priaznivci Liverpoolu sú proste iná klasa. Som šťastný, že som tu mohol byť, a všetkým chcem týmto za ich prijatie poďakovať."
 
Suárez: Bolo skvelé byť späť na Anfielde
 
"Áno samozrejme, pretože je neuveriteľná a pre mňa jedinečná." - povedal Luis na otázku, či mu nechýba atmosféra z Anfieldu. "Každý kto hral za Liverpool vie o tom, aký dôležitý sú tu fanúšikovia. Oni vedia, že ich mám vo svojom srdci."
 
"Bolo to pre mňa skvelé." - pokračoval Suárez o tom, že si mohol zahrať na Anfielde s Torresom. "Pred štyrmi rokmi, keď som sem prišiel, mal som hrať s Fernandom. Ale odišiel už tri dni po tom, ako som podpísal s Liverpoolom zmluvu. Dnes to bol veľký deň pre všetkých hráčov, a pre mňa a Fernanda to bola veľká príležitosť zahrať si spolu."
 
"Steven sa ma spýtal na penaltu, pretože je to skvelý človek." - povedal súčasný útočník FC Barcelona o možnosti dať si v zápase gól. "Vie, že je dôležité, keď sa hráč po niekoľkých mesiacoch vráti a skóruje. Pre mňa to však dôležité nebolo, pretože bol to hlavne jeho deň."
 
Samozrejme Luis sa nevyhol ani otázke, či by niekedy ešte uvažoval o návrate na Anfield. "Človek nikdy nevie, čo sa vo futbale stane. Ak by som ale v budúcnosti mal hrať ešte v Anglicku, zase by to bol Liverpool. Iný dres by som si na seba neobliekol."
 
Gerrard: Naozaj čarovné popoludnie
 
"Bolo to úplne geniálne, na prvom mieste však bola charita. Nie je prekvapením, ako sa k tomu postavili naši priaznivci. Keď je to pre dobro veci, tak sú pripravení vždy pomôcť. Bolo to úžasné, čarovné, užil som si každú minútu... Hra mala dobré tempo, všetci si to vychutnávali, nik nebol zranený. Mal som husiu kožiu počas celého priebehu stretnutia."
 
"Zahrať si s niektorými bývalými spoluhráčmi na Anfielde ešte raz, bola fantastická príležitosť. Dnes im bolo umožnené opäť ochutnať atmosféru Anfieldu, a poriadne sa rozlúčiť, pretože niektorí z nich tú šancu predtým nedostali."

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook