pivovar helf

Didi Hamann

didi 8

Premier League sa skončila a je čas na príspevok, ktorý nám do redakcie poslal Jakub. Ponúka nám zaujímavý pohľad na nášho bývalého hráča. Za príspevok ďakujeme a prajeme príjemné čítanie.

Add a comment

Číst dál: Didi Hamann

Florent Sinama-Pongolle - brečel jsem jako šílený

Příběh hráče, kterého ve slibné kariéře zastavilo zranění kolene, nicméně i tak sehrál důležitou roli jako žolík z lavičky při cestě za vítězstvím v Lize mistrů v roce 2005 (zápas ve skupině s Olympiakosem). V jeho příběhu se dočtete, proč se nezúčastnil oslavné jízdy v autobuse po vítězství v Istanbulu, kam směřovali jeho kroky po přestupu z Liverpoolu nebo např. proč si vybral v roce 2001 právě Liverpool před Manchesterem United a Arsenalem. V tomto „trochu“ delším článku naleznete překlad rozhovoru Florenta Sinama-Pongolleho z Jamesem Pearcem z The Athletic.

Add a comment

Číst dál: Florent Sinama-Pongolle - brečel jsem jako šílený

Koumasův paradox

Koumas

Když Steven Gerrard loni opouštěl Liverpool jako legenda, Jason Koumas spadl se svým týmem do 5. nejvyšší soutěže. Bývalí spoluhráči oplývali stejným talentem, ale jen jeden z nich vyhrál Ligu Mistrů a ten druhý nikdy nehrál ani finále. Proč? Odpovědi možná nabídne blog Leona Bartona pro web In Bed With Maradona, který uveřejnil také The Guardian.

Add a comment

Číst dál: Koumasův paradox

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

alba_kresla.jpg

Facebook