pivovar helf

Anketa: Najlepší defenzívny a ofenzívny hráč LFC 2010


Na začiatku roku sme pre Vás pripravili sériu ankiet kde môžte vyjadriť svoj názor na hráčov, zápasy a udalosti v Liverpool FC za rok 2010.

V druhom anketovom článku môžte zahlasovať o najlepšieho defenzívneho a ofenzívneho hráča LFC za rok 2010. Hlavne  v ofenzíve nebolo veľmi na výber, ale verme že takto o rok to bude oveľa lepšie...

 

 

3.Najlepší defenzívny hráč LFC 2010

1.Pepe Reina

Svojimy výbornými výkonmi držal LFC  celú sezónu 2008/09 nad vodou. Aj napriek niekoľkým chybám začiatkom sezóny 2009/10 stále dokazuje, že je brankárom patriacim k svetovej špičke.

2.Javier Mascherano

Tvrdý, kontroverzný defenzívny záložník a kapitán Argentíny si za pár sezón získal srdcia fanúšikov Liverpool FC. Jeho odchod do Barcelony mu síce na popularite nepridal, ale aj tak právom patrí medzi päticu nominovaných.

 

3.Jamie Carragher

Bez tejto ikony LFC si mnohí fans základnú zostavu nevedia predstaviť. Rýchlosť a reakciu už nahrádza bojovnosťou a skúsenosťou, ale jeho organizácia obrany a srdce sú stále nenahraditeľné...

4.Martin Škrtel

Zlý koniec roka 2009, ale v roku 2010 to bol náš starý "Psycho". Hlavne po majstrovstvách sveta v JAR sa dostal do veľkej pohody a v posledných zápasoch to bol jednoznačne náš najlepší stopér.

 

5.Lucas Leiva

Už za Rafu dostával veľa šancí, ale až v tejto sezóne ukázal čo v ňom skutočne je. Konkurencia Meirelesa ho vyhecovala a niekoľko skutočne výborných výkonov zmenilo názor na jeho výkonnosť u mnohých fanúšikov Reds.

{pollxtbot id=31}

4.Najlepší ofenzívny hráč LFC 2010

1.Steven Gerrard

Aj napriek nie veľmi vydarenej sezóne v klube je to stále hráč par-excellence a jeho účasť či neúčasť v zostave je hodne vidieť. Na jeho 3 góly proti SSC Neapol za polčas hneď tak história nezabudne...

2.Fernando Torres

Rovnako nie veľmi vydarená sezóna avšak ak je Nando vo forme tak je na neho radosť pozerať. Svoju genialitu dokázal namä dvoma fantastickými gólmi proti Chelsea FC na jeseň 2010.

3.Maxi Rodriguez

Jeho príchod z Atletica Madrid v januári 2010 priniesol rozpoluplné reakcie fanúšikov. Maxi sa však dokázal presadiť do základnej zostavy a svojimi výkonmi dal všetkým skeptikom jasne najavo, že skauting LFC sa tentokrát nemýlil.

4.David Ngog

Pri zranení Torresa a absencii ďalšieho kvalitného útočníka v kádri LFC dostal tento mladý útočník šancu a rozhodne nesklamal. Dal niekoľko dôležitých gólov. Aj keď jeho výkonnosť bola kolísavá, vzhľadom na vek je veľkým prísľubom do budúcnosti.

5.Glen Johnson

Jeho nominácia medzi ofenzívnych hráčov svedčí o stave kádru LFC. Glen niekoľkokrát dokázal svoje kvality v ofenzíve, dal niekoľko skutočne pekných gólov a jeho ofenzívne schopnosti sú nepopierateľné...

{pollxtbot id=32}

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook