pivovar helf

Šampioni očima trenérů, kteří je obejvili

Liverpool vyhrál titul poprvé po třiceti letech. Když ho vyhrál naposledy, sestava v té době prošla exotickými proměnami. Bruce Grobbelaar přišel ze Zimbabwe, Ronny Rosenthal z Izraele, Jan Molby z Dánska a Glenn Hysen ze Švédska. Přesto byla většina hráčů z Anglie, Skotska, Irska a Walesu a jejich příběhy ze začátku kariéry byly velmi podobné. Neexistovaly akademie, a pokud měl hráč štěstí, začal se fotbal na profesionální úrovni učit v 16 letech.

Add a comment

Číst dál: Šampioni očima trenérů, kteří je obejvili

Z výletníků šampiony

Novinář Chris McLoughlin ve svém článku přináší svůj pohled na to, jak Klopp z pouhých diváků na Camp Nou vytvořil tým, který na cestě za titulem v Lize mistrů Barcelonu rozdrtil 4:0. Ve své úvaze se zamýšlí nad tím, že to byl odchod Luise Suareze a právě výlet na zápas Barcelony v LM, co dovedlo Liverpool k tomu, aby se stal evropskými šampiony.

Add a comment

Číst dál: Z výletníků šampiony

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

alba_kresla.jpg

Facebook