pivovar helf

Hádanka jmenem Naby Keita

NABY1

Naby Keita v Liverpoolu zatím nebyl příliš úspěšný, ale existují náznaky, že se může vrátit v kondici a formě.Nejprve to byly jeho svaly, potom úder, slabiny, pak roztrhané svaly, další úder a potom zase slabiny.Převládajícím zraněním bylo trvalé téma kariéry v Liverpoolu Naby Keity. Právě když se drobný guinejský hráč chystá kopnout, jeho tělo se stává překážkou.Je to frustrující cyklus a nejeden fanoušek už zlomil hul nad Keitou.

Add a comment

Číst dál: Hádanka jmenem Naby Keita

10 Liverpoolských a fotbalových show

helmi20 15

 

Fanouškům Liverpoolu právě teď v životě chybí něco: pravidelně sledování Reds.Naštěstí doba streamingu znamená, že na dosah ruky je celá spousta vzpomínek.S mnoha rodinami a jednotlivci omezenými na karanténu nebo bezpečí při pobytu doma právě teď je pro ně přirozenou alternativou sledovat fotbalové pořady - a je jich mnoho.Sestavili jsme pro vaše potěšení 10 filmů, dokumentů nebo seriálů, ať už přímo souvisejících s Liverpoolem nebo obecně s fotbalovým zaměřením.

Add a comment

Číst dál: 10 Liverpoolských a fotbalových show 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook