pivovar helf

Charitativní procházka kapitána Toma Moorea

helmi20 16

Charitativní procházka kapitána Toma Moorea vzrostla pro NHS(United Kingdom National Health Service)přes 28 milionů GBP.

Nová verze hymny Liverpoolu, kterou nahrál Michael Ball spolu s kapitánem Moorem, se prosadila jako britský nový singl číslo 1. To přichází po pozoruhodné charitativní jízdě kapitána Moora - zpočátku doufal, že získá 1000 liber, když prošel 100 kol své zahrady před 100. narozeninami 30. dubna. Finanční prostředky v době psaní zvýšily nad 28 milionů liber. Stránka Just Giving kapitána Mooreho nezohledňuje výtěžek z jeho verze You Never Walk Alone, ani 5,4 milionu liber v dárcovských darech, přičemž podpora veterána u NHS dosahuje neuvěřitelné úrovně. V duchu You’ll Never Walk Alone, bývalí kapitáni Reds včetně Hendersona, Stevena Gerrarda, Alana Hansena, Phila Thompsona, Samiho Hyypii, Iana Rushe a Kennyho Dalglishe nahrály zprávu, aby vyjádřili podporu.                     

https://twitter.com/i/status/1253643647003889664

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook