pivovar helf

10 Liverpoolských a fotbalových show

helmi20 15

 

Fanouškům Liverpoolu právě teď v životě chybí něco: pravidelně sledování Reds.Naštěstí doba streamingu znamená, že na dosah ruky je celá spousta vzpomínek.S mnoha rodinami a jednotlivci omezenými na karanténu nebo bezpečí při pobytu doma právě teď je pro ně přirozenou alternativou sledovat fotbalové pořady - a je jich mnoho.Sestavili jsme pro vaše potěšení 10 filmů, dokumentů nebo seriálů, ať už přímo souvisejících s Liverpoolem nebo obecně s fotbalovým zaměřením.

Amazon Prime :

Being: Liverpool

Všichni si pamatujeme tento, že? Průkopnický, zákulisní pohled na fotbalový klub, který stanovil standard pro mnohé, aby ho následovaly.Brendan Rodgers právě převzal vládu, když Reds otevřeli dveře a nechali projit kamery.Viděli jsme začátek regenerace klubu po náročném období, vznik mladých hráču, jako jsou Suso a Raheem Sterling, a mnohem bližší pohled do dnešních Reds, než tomu bylo dříve.

Make Us Dream

Steven Gerrard, kultovní hráč a legendární kapitán.Co napsat vic?

Povinnost pro fanoušky!!!

Champions of Europe: 2018/19 Season Review

Nikdo nepotřebuje příliš připomínat, jak epická byla kampaň 2018/19 - to neznamená, že ji nemusíme znovu sledovat!Jednalo se o nezapomenutelnou cestu zakončenou číslem 6 v Madridu.

One Night In Istanbul

Když už mluvíme o evropských úspěších, může Istanbul několikrát vyrovnat nepředvídatelnost, emoční nepokoje a neuvěřitelné sportovní návraty.Tato verze se však nezaměřuje na hřiště, stejně jako na cestu a štěstí dvou fanoušků, kteří se zoufale chtějí dostat na finále v Turecku. Vesele a brilantní!

Making Shankly

Formativní léta našeho legendárního manažera, jak se stal jedním z největších šéfů všech dob a jeho příběhem v Liverpoolu.Zde se skvěle podíváme na přehlíženou stránku jeho života a je to hezký přechod od pohledu na nedávné události na hřišti.

This is Football

Tentokrát méně zaměřené na LFC, i když klub občas vystupuje.This Is Football je emotivní pohled na hru po celém světě napříč světem od Dillí po Rwandu až po elitní úroveň sportu.

Netflix :

Moneyball

Dobře, takže víme, že Moneyball nesouvisí přesně s fotbalem - ve skutečnosti se soustředí na poněkud odlišný sport baseball.Je založen na skutečném příběhu a přístupu, který vedl ke sportovnímu úspěchu, byl široce porovnáván s cestou, kterou měli vzít noví majitelé Liverpoolu NESV (nyní FSG), pokud jde o nalezení hodnoty náboru prostřednictvím hráčských dat.

Bobby Robson – More Than a Manager

Jeden z nejvíce charismatických, nezapomenutelných a vlivných fotbalových manažerů z Británie všech dob.V tomto celovečerním filmu ožívá příběh Bobbyho Robsona, který mluví s těmi, kteří ho znali nejlépe a spolu s ním pracovali po celou jeho kariéru.

Becoming Champions

Vícedílný dokument, který zkoumá některé z nejlepších mezinárodních týmů v historii fotbalu od 50. let po moderní velikány.

Concrete Football

Nakonec se podíváme na původ pouličního fotbalu a jeho vliv zejména na francouzský fotbal.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook