pivovar helf

8 velkých rozhodnutí pro Liverpool, jakmile tato sezóna (nakonec) skončí.

helmi20 9

Liverpool, stejně jako zbytek fotbalového světa, je právě teď v limbu - ale v určitém okamžiku sezóna skončí a pak je třeba učinit velká rozhodnutí.Reds doufají, že budou moci dokončit sezónu 2019/20,vezmou titul , ke kterému procházeli,před současným přerušením, ale ještě zbývá hodně,věci vyřešit.Jakmile pandemie koronavirů bude zpomalena a nakonec zastavena, povede to k opětovnému spuštění sportu - a doufejme, že v době, kdy může být ligová sezóna dokončena.Pokud k tomu dojde, měl by Liverpool pokračovat v získávání bodů, které potřebují.Tady jsou největší rozhodnutí, kterým klub čelí letos v létě ... nebo kdykoli sezona skonči.

 

U23 Manažer

helmi20 10

V první řadě by mohlo být rozhodnutí o tom, kdo převezme U23.Neil Critchley odvedl skvělou práci a Reds musí pokračovat v tomto vzestupném tempu,23 poskytuje hráče,kteří slouží jako záloha pro Jurgena Kloppa v posledních několika letech.Několik hráčů je na pokraji A-tymu , takže prioritou je prvotřídní koučováni a dovednosti rozvoje mladých hráčů.I když je podporován šéf U18s Barry Lewtas aby postoupil na volny post.Úkol zástava porad stejný.Zajistit ze že příští generace bude stejně schopná posílit A-tým.

 

Doktorské odděleni

helmi20 11

Kromě Jurgenových nejbližších poradců je v současnosti největší pozornost věnována doktorskému oddělení.Liverpool potřebuje nového vedoucí lékařských služeb, přičemž Gary O´Driscoll se nakonec z Arsenalu nepřipojí, aby nahradil Andrewa Masseyho.Po konci sezony odcházejí dva fyzioterapeuti prvního týmu.takže je pravděpodobně jmenování.O kterém bude rozhodnuto na konci sezóny.Pojďme se tedy podívat na herní personál.

 

Grujic a Wilson

helmi20 12

Existují jeden nebo dva hráči jako například Adam Lallana a Nathaniel Clyne, kteří budou mimo smlouvu a pravděpodobně odejdou.Větší otazníky však leží nad zapůjčenými zkušenými hráči, zejména Marko Grujic a Harry Wilson.Prodej obou by mohl prinést více než 40 milionů liber.Toto léto je čas na rozhodnutí: Udělali dost, aby ukázali, že mohou zlepšit tým?Grujic má  agresi, sílu a všestrannost. Wilson má rychlost, střelbu a možná menší konkurenci o místo. Ale talent a mentalita budou pro Kloppa rozhodujícími faktory.Pokud se Wilson vrátí, je to pravděpodobně jako náhrada za Xherdana Shaqiriho, který by mohl být vzácným prodejem v prvním týmu.

 

Ty další

helmi20 13

Pokud Wilson nezůstane potřebuje Liverpool další hráče, aby přišel a bojoval o počáteční místo.Jadon Sancho a Timo Werner byli v posledních šesti měsících dvěma nejvíce propojenými jmény a obě mají spoustu atributů, díky nimž se skvěle hodí.Ať už to skončí kdokoli, musí Klopp a Michael Edwards učinit správná rozhodnuti.Toto je zřejmě největší rozhodnutí na hřišti v blízké sezóně.

 

Další potencionální hráči

Na levé straně Andy Robertson potřebuje konkurenci, nebo alespoň zálohu, s tím, že Yasser Larouci a Adam Lewis zatím neukazuji dostačující výkonnost pro A-tým a vypadá to ze budou muset hostovat.Hovoří se o tom, že se Adrian vrací do Španělska jako brankář čislo jedna, což by vyžadovalo náhradu.A možná také uprostřed zálohy je oblast pro zlepšení, přičemž střed pole jsou pro Jurgena Kloppa největší bolesti hlavy po celou sezónu, co se týče kondice, kreativity a individuální konzistence.

 

Oslavy

Pokud tedy dokončíme sezonu 19/20, vyhrajeme ligu.Budeme muset učinit zcela nové rozhodnuti.Může se přehlídka uskutečnit v přiměřeně krátké době? Může se to ještě stát, protože stále probíhají sociální distanční opatření a davová kontrola a znamenají, že s fanoušky nelze slavit největší triumf klubu za tři desetiletí?Ano, všichni chceme ukázat uznání toho, čeho hráči dosáhli.Zdraví a bezpečnost se však na chvíli dostanou do centra pozornosti, což by mohlo znamenat, že oslavy musí být odloženy na mnohem déle, pokud k tomu vůbec dojde.

 

Stěhování

Liverpool se měl letos v létě přestěhovat z Melwoodu do areálu Kirkby Academy.Tím místem Akademie by pak byl podle Jurgena Kloppa celý rozšířený klubový komplex, „ústředí fotbalového Scouse“.Až v únoru to bylo na dobré cestě a vypadalo to dobře - ale stavební průmysl nebyl osvobozen od nedávných odstávek v závislosti na potřebě projektu a jednotlivých zúčastněných společností.Poté, co bylo potvrzeno, že se stavba opravdu zastavila na našem výcvikovém centru, je možné, že Reds musejí začít trénovat jinde v předsezónním období, ať už je to Melwood nebo někde jinde a navíc je tu skutečnost který je třeba zvážit, že sezóna bude ukončena.Klub možná bude muset brzy říct, jestli se přestěhuje do částečně dokončeného komplexu nebo počkat na dokončení.

 

Předsezona

helmi20 14

Co se nakonec stane s rokem 2020/21, když ani nevíme, kdy 19/20 skončí?Tohle bude mít dopad na předsezónní plány: jakmile se přesune zrak do zemi ve kterých se úspěšně zastavilo šíření koronaviru, jak dlouhá bude  prestávka mezi jednou sezónou a další.Je to největší z neznáma, takže Reds mohou v tuto chvíli přijít pouze s různými scénáři a později zvolit nejlepší postup.Rozumnými předpoklady by byly evropské turnaje a výcvikové tábory, s místními tymy možná v závislosti na tom, zda fanoušci mohou do té doby začít navštěvovat zápasy.Tolik neznámých, tolik rozhodnutí - a pokračující úspěch Liverpool FC závisí na mnoha z nich.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook