pivovar helf

Werner, Sancho a další - Které útočníky spojené s Liverpoolem by se nejlépe hodily?

helmi20 1

Liverpool pravděpodobně letos v létě podepíše nového útočníka a byl spojen s řadou velkých jmen, ale kdo by se nejlépe hodil?

Vzhledem k tomu, že u Adama Lallany a Xherdan Shaqiriho očekáváme odchod z klubu, a návrat Afrického poháru národů do ledna, což znamená, že Mohamed Salah i Sadio Mane by mohli chybět na začátku roku 2021.Ztráta dvou hřáču základní sestaví by vyžadovala větší pokrytí a konkurenci pro hráče jako Roberto Firmino, Divock Origi a Takumi Minamino.To je bez ohledu na vyhlídky Rhiana Brewstera, Curtisa Jonesa, Harveyho Elliotta a Paula Glatzela, protože pokud si Liverpool chce zachovat svůj status, bude vyžadována nejvyšší kvalita.Jako mistři Evropy a světa byli Reds pochopitelně spojeni s řadou špičkových útočníků.Ale kdo by byl nejvhodnější, pokud jde o hodnotu a schopnosti? Zde se podíváme.

Timo Werner

helmi20 2

Věk: 23 let

Pozice: Vlevo / č. 9

Klub: RB Leipzig

Hlášený poplatek: 50,5 milionů GBP

Má klauzuli o uvolnění v hodnotě mezi 55 miliony a 60 miliony EUR.V této sezoně vstřelil 27 gólů a v 33 zápasech dal 11 asistencí a svou roli pod Julianem Nagelsmannem přizpůsobuje povinnostem tradičního č. 9 s modernějším č. 10, který vyhovuje systému Liverpoolu.V této roli by mohl sloužit jako krytí nebo partner pro Firmina.Díky této flexibilitě se dokonale hodí.Poté, co jeho tým získal 1-0 vítězství nad Tottenhamem v Lize mistrů, ocenil Werner Reds jako „nejlepší tým na světě“ a uznal, že „Musím se zlepšit, abych se dostal na úroveň, abych tam mohl hrát.“

Jadon Sancho

helmi20 6

Věk: 19 let

Pozice: Práve křidlo

Klub: Dortmund

Hlášený poplatek: 100 milionů GBP +

Klopp je známý obdivovatel Sancha, přičemž Reds již dříve projevily zájem před svým přesunem z Man City do Dortmundu v roce 2017."Nejsme slepí - viděli jsme ho, měli jsme ho rádi, a pak si řikame:" můžeme ho dostat? ", Vysvětlil loni v únoru. "Ne. Protože anglické kluby neprodávají jiným anglickým klubům. “Dobré vztahy mezi Liverpoolem a Dortmundem by zajistily,že v letě nebude problém s předstupem.Nová smlouvá Red s Nike by mohla poskytnout finanční prostředky.

Kylian Mbappe

helmi20 5

Věk: 21 let

Pozice: Č. 9 / křidlo vpravo, vlevo

Klub: PSG

Hlášený poplatek: 200 milionů GBP +

Stejně jako Werner, Mbappe zapadá do formy z hlediska kvality na různých pozicích a Francouz je již jedním z nejlepších na světovém fotbale na pouhých 21 letech.Od té doby, co se ho nepodařilo přesunout z Monaka v roce 2017, je neustále spojen s Reds.Schválou od Mbappeho i Kloppa,spolu s jeho vazbami na Nike což podporuje spekulace.Ale stejně jako Sancho, i on by určitě požadoval místo v sestavě, i když, jeho talent ospravedlní: 25 gólů, 16 asistencí ve 30 zápasech v této sezóně; Vítěz MS s Francií, trojnásobný vítěz Ligue1.Jeho schopnost vést útok i operovat na křidle by také vyhovovala Kloppovu systému.Podepsání snu,ale fantazie.

Milot Rashica

helmi20 4

Věk: 23 let

Poloha: Levé křídlo

Klub: Werder Bremen

Hlášený poplatek: 32 milionů GBP

Fanouškům by mohlo být odpuštěno, že se ptali „kdo?“ když se objevily fámy,že má Liverpool zájem.Jak Bild, tak Brémy Weser Kurier spojujou s Reds.Rashica byl v posledních měsících také spojován stěhováním do Watfordu a Southamptonu, což by naznačovalo, že je méně pravděpodobné, že bude soupeřit o první místo v Anfieldu než Werner, Sancho nebo Mbappe.Kosovský internacionál zatím v této sezóně zaznamenal 10 gólů a asistoval 4 ve 22 zápasech a byl by k dispozici za zhruba 32 milionů liber díky doložce ve své smlouvě, která představuje alternativu k Manemu s blížícím se AFCONEM za výhodnou dohodu.Byl by spíše náhradou Shaqiriho.

Kai Havertz

helmi20 3

Věk: 20

Pozice: Útočící záložník

Klub: Bayer Leverkusen

Hlášený poplatek: 100 milionů GBP +

Havertz je dalším hráčem, který je spojen s přestěhováním do Merseyside v léte:S Reds je spojován od roku 2017.Je jedním z nejvyhledávanějších talentů Bundesligy, rutinně uváděn jako cíl pro lidi jako Bayern Mnichov, Barcelona, ​​Real Madrid a Man City.Jeho cena jako taková je okouzlující, bulvární noviny naznačují, že by se posunul nahoru o 100 milionů GBP, což by mohlo být v souladu s trhem v roce 2020.Není divu, že by se Havertz zajímal o Klopp, s 20letým, vysokým, ale dynamickým, kreativním záložníkem, který může také operovat na pravém křídle s obrovskými zkušenostmi, ale také s velkým prostorem, pro zlepšení vzhledem k jeho věku.V této sezoně - pouhých sedm gólů a tři asistence v 29 zápasech však naznačuje, že by 100 milionů liber bylo riziko.

Nejlepší možnost:

Timo Werner

Při posuzování těch, kteří jsou v současné době a pravidelně spojeni s Reds, existuje jeden  z hlediska pravděpodobnosti a vhodnosti: Werner.Jeho věk, požadovaný poplatek, jeho stálý výkon v německé lize a jeho nedávné uznání, že ještě není na úrovni, aby požadoval startovní místo v sestavě jako je Liverpool, dělá letní nabídku neospravedlnitelným.To by narušilo rovnováhu týmu významně méně než podepsání Sancha nebo Mbappe - navzdory jejich jasné kvalitě - a zároveň poskytovalo lepší možnost než Rashica nebo Havertz.

Vzhledem k tomu, že Salah i Mane budou chybět kvůli AFCONu, existuje prostor pro herní čas.Jeho situace mohla být srovnatelná s Fabiněm v roce 2018.Nakonec by se pravděpodobně usadil v základní 11, a to právem vzhledem k jeho schopnostem a potenciálu; Werner je přesvědčivě nejlepší volbou pro Liverpool.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook