pivovar helf

Trent John Alexander-Arnold

TAA21

Keď hrá tínedžer z akadémie prvý súťažný zápas za svoj klub, znamená to zväčša dve veci. V prvom rade je to splnený sen a zážitok, na ktorý nezabudne do konca života. Zároveň má za sebou len začiatok cesty, tú najľahšiu časť. Od toho momentu už nie je porovnávaný so svojimi rovesníkmi, ale so skúsenými profesionálmi, v niektorých prípadoch s hráčmi svetovej triedy. Čím väčší a bohatší klub, tým ťažšie je presadiť sa.

Add a comment

Číst dál: Trent John Alexander-Arnold

Jordan Brian Henderson

hendo1

„Keď som bol malý, moji hrdinovia boli David Beckham, Ryan Giggs, Paul Scholes a Roy Keane. Vždy sa mi páčila hra Manchestru United,“ povedal Jordan Henderson v rozhovore pre The Guardian ešte ako hráč Sunderlandu v roku 2010. Nemohol ešte tušiť, aká budúcnosť ho čaká. Hendersonove slová boli pravdepodobne ovplyvnené aj tým, že práve Keane ho ako tréner vytiahol do zostavy Black Cats a neskôr ho trénoval aj bývalý obranca United Steve Bruce.

Add a comment

Číst dál: Jordan Brian Henderson

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook