pivovar helf

Žrebovanie Ligy Majstrov 2020/21

UEFALMdraw

Dnes o 18:00 sa začalo vyžreboval nový ročník Ligy Majstrov 2020/21. V prvom koši v poslednom období nachádzajú víťaz Ligy Majstrov, víťaz Európskej Ligy a šesť majstrov krajín, ktorí sú v UEFA rankingu krajín najvyššie. Keďže víťaz Ligy Majstrov – Bayern je súčasne majstrom Bundesligy, ktorá je medzi TOP 6 ligami, doplnil 1. kôš portugalský majster. Preto sa v 1. koši umiestnili tímy :

Add a comment

Číst dál: Žrebovanie Ligy Majstrov 2020/21

Transfer window január 2018

transferwindow

 

 

Na žiadosť viacerých otvárame článok,  ktorý bude slúžiť predovšetkým pre diskusiu o možných aj nemožných prestupoch, kačiciach, špekuláciách,  ... atď

Add a comment

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook