pivovar helf

Program přípravy byl potvrzen

Grujic1

Liverpool FC oznámil kompletní program přátelských utkání, které čekají svěřence Jürgena Kloppa v rámci nadcházející letní přípravy.

Pro LFC se bude patrně nejdůležitějším zápasem letní přípravy duel proti Schalke, který klub čeká těsně před vstupem do nadcházející sezóny. Po již oznameném turné po Spojených státech klub odtajnil i další destinace konání střetnutí. Vedle již tradičních domácích přípravných utkání, hráči zavítají rovněž do Skotska a Švýcarska.

Na úvod se Reds střetnou se spřízněným celkem Tranmere Rovers (11. 7.) a Bradfordem City (14.7.). Zápas s druhým jmenovaným bude odehrn na počest Stephena Darbyho a jeho nadace Darby Rimmer MND Foundation. Bývalému zadákovi LFC byla nedávno diagnostikována nemoc Amyotrofická laterální skleróza, kterou v českých končinách bohužel proslavil případ Mariana Čišovského.

"Oba jsou to úžasné celky, které zastávají zásadní místo v mé kariéře a oba budou mít vždy speciální místo v mém srdci. Není ani mých v silách, abych vyjádřil svou vděčnost jednak klubům, tak i fanouškům za jejich podporu," uvedl samotný Darby.

Následně LFC zamíří přes Atlantik do USA. Na úvod je v Indianě čeká Borussie Dortmund (19.7.). O pár dní později si v "domovském" Bostonu střihnou přátelské utkání se Sevillou (21.7.) a na závěr navštíví New York ve spojitosti změření sil se Sportingem Lisabon (24.7.).

Ve skotských kulisách, konkrétně hlavního města Edinburgu, vyzvou italskou Neapol (28.7.) před francouzským kempem. Ze své tréninkové základy si přes hranice odskočí do Ženevy k utkání s Lyonem (31.7.), zatímco již 3. nebo 4. srpna je čeká v rámci Community Shield úřadující šampión Manchester City ve Wembley.

Před začátkem Premier League se Jürgen Klopp potká se svým dlouholetým kamarádem Davidem Wagnerem, který nedávno převzal trenérské otěže v Schalke, na Anfieldu. Do utkání by mohli naskočit i navrátilci z národních povinností, které čekají například kontinentální mistrovství v Africe a Jižní Americe.

Zdroj: This is Anfield

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook