pivovar helf

OFICIÁLNĚ: Sturridge i Moreno se loučí

Sturridge Moreno

Liverpool FC dnes na svých internetových stránkách potvrdil, o čemž už si měsíce povídali vrabci na střechách Anfieldu. Daniel Sturridge a Alberto Moreno opustí klub, jakmile jim vyprší v létě jejich stávající kontrakty.

Devětadvacetiletý anglický internacionál si od svého lednového příchodu v roce 2013 z londýnské Chelsea zapsal 67 přesných zásahů v 160 střetnutích za LFC.

Španělský levý obránce odehrál za klub 141 duelů po té, co byl v srpnu 2014 představen jako posila ze Sevilly.

Klub jim na svých stránkách prostřednictvím Jürgena Kloppa poděkoval za jejich příkladné služby. "Nejdůležitější slova, která řeknu dvěma neskutečným hráčům, jsou "děkujeme vám"."

Vzápětí dodal další pochvalná slova na dresu odcházejícíh hráčů. "Alberto je člověk, jehož osobnost se odráží ve způsobu jeho hry: plný života, plný energie, vždy pozitivně naladěn. Neskutečný charakter, který je vždy připraven rozdat se pro blaho týmu."

"Myslím si, že Daniel si vydobyl právo, aby byl považován za jednu z důležitých postav moderní histrorie Liverpoolu FC. Přišel v době, kdy jsme se snažili přebudovat (klub) a nastavit se na správnou cestu. Některé z jeho gólů, které za Liverpool dal, byly pro klub velmi důležité."

"Samozřejmě je budeme postrádat, ale můžeme se s nimi rozloučit nejlepšími možnými slovy: "Chlapci, odcházíte jako evropští šampioni!"

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC, BBC

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook