pivovar helf

Dnes sa vracajú hráči The Reds z kempu v Marbelle

OX marbelle

Po poslednom Ligovom zápase na Anfielde majú The Reds 10 dňovú prestávku po ktorej ich čakajú dva náročné zápasy. Prvý v utorok proti Bayernu v rámci Ligy Majstrov a druhý v nedeľu proti Man Utd v Premier League. Vedenie trímu sa túto prestávku rozhodlo využiť na prípravný pobyt v španielskom letovisku Marbella. Tento krok vyvolal množstvo otázok najmä po januárovej príprave v Dubaji, po ktorej neprišli očakávané výsledky. Pozrime sa spätne na dosiahnuté výsledky po návrate z takýchto tréningových kempov :

Tenerife – Marec 2016 :      Spurs-remíza, Dortmund-remíza, Stoke-výhra

La Manga – Február 2017: Leicester –prehra, Arsenal-výhra, Burnley-výhra

Tenerife – Marec 2017 :      Everton-výhra, Bournemouth-remíza, Stoke-výhra

Dubaj – Január 2018 :         City-výhra, Swansea-Prehra, WBA-prehra

Marbella – Február 2018:   WHU-výhra, Newcastle-výhra, Porto-remíza

Marbella – Máj 2018:          Real-prehra

Dubaj – Január 2019:          Leicester-remíza, WHU-remíza, Bournemouth-výhra

Ak zoberieme do úvahy, že po minuloročnej májovej príprave sa hral už iba jeden zápas, tak z ostatných pobytov vychádza Marbella najlepšie a Dubaj naopak najhoršie. Po tohtoročnom návrate zo slnečného Dubaja ich doma na Ostrovoch čakalo nezvyklo chladné počasie. Hneď prvý zápas proti Leicestru sa hral počas hustého sneženia. Počasie v Marbelle je momentálne iba o pár stupňov teplejšie,  navyše sa tu nemusia hráči zaoberať časovým posunom. Takže po dnešnom návrate ich nečakajú výrazné klimatické zmeny v ich domácom tréningovom centre – v Melwoode.

 ox marbelle2

S tímom do Marbelly neodcestovali Lovren a Gomez. Boli tam však mladíci Hoever, Camacho, Philips, Brewster, Christie-Davis. Najpríjemnejšou správou je ale pobyt Oxlade-Chamberlaina, ktorý sa zapojil do tréningu s tímom. Jeho návrat na ligové trávniky sa očakáva v závere marca.

Manažér Jürgen Klopp, berie tento tréningový kemp nielen ako prípravu na najbližšie zápasy ale aj ako malú prípravu na zvyšok sezóny. Správy a fotografie dávajú tušiť dobrú náladu. Dúfajme, že si ju uchovajú až do posledného zápasu v sezóne.

marbelle2 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook