pivovar helf

Futbal v kine: United vs LFC

Snímka obrazovky 2019 02 08 o 16.28.27

Chcete zažiť North-West derby z trochu iného uhla pohľadu?

Futbal v kine. Tak firma DigiSport nazvala svoj nový projekt, ktorým chce priniesť medzi fanúšikov Premier league nový rozmer sledovania tohto výnimočného derby zápasu. 

Po veľkom minuloročnom úspechu keď v bratislavskom Auparku na najväčšej obrazovke na Slovensku Digisport odvysielal španielske El clásico medzi FC Barcelona a Realom Madrid, sa rozhodli kompetentní pre pokračovanie tohto projektu a to hneď na federálnej úrovni. 

Zápas sa uskutoční v nedeľu 24.februára o 15.05 hod (kinosála bude otvorená min 30 min pred začiatko zápasu) a bude sa premietať hneď v troch veľkomestách Československa a to v Prahe (Chodov), Brne (Špalíček) a Bratislave (Cinemacity Aupark)

Doprajte si fantastický zážitok a sledujte svetové futbalové hviezdy v najlepších kinosálach spoločne s priateľmi. Počet miest je limitovaný, preto návštívte stránku www.futbalvkine.sk , kde si už môžete zakúpiť vstupenky na zápas Manchester United - Liverpool FC a tiež sa registrovať na El clásico Real Madrid - FC Barcelona, aby ste ako prví dostali info o predaji lístkov.

"Ako exkluzívny vysielateľ Premier League sme urobili maximum, aby sme premiérovo na plátna najlepších kinosál na Slovensku a Českej republike priniesli súboj gigantov z kolísky futbalu. Sme potešení, že najlepší svetový futbal tak dostane priestor aj mimo televíznych obrazoviek. Súboj Manchester United – Liverpool FC láka milióny fanúšikov na svete a sme zvedaví, ako si ho užijú návštevníci kina, aj za účasti fanklubov oboch tímov. Chystáme prenos televízneho štúdia so špeciálnym programom, testovanie technologickej novinky, ako aj súťaž o zájazd na rovnaký zápas v novej sezóne. To všetko robí z tohto podujatia výnimočný zážitok, čím Digi Sport opäť potvrdzuje svoju líderskú a dominantnú pozíciu medzi športovými TV stanicami v Česko-Slovensku," vyjadril sa Branko Cap, promo manažér televízie DIGI Sport.

Cinemacity a DigiSport ponúkajú fanúšikom a čitateľom www.liverpoolsky.net zakúpiť si vstupenky na toto podujatie v Bratislave za zvýhodnenú cenu 15.- Eur. Bežná vstupenka stojí 18.- Eur a zahŕňa vstup na zápas a občerstvenie. Zvýhodnená vstupenka za 15.- Eur zahŕňa navyše aj garanciu miesta v hlavnej premietacej sále a lepšie miesta na sedenie. Ponuka je však limitovaná na 15 ks vstupeniek. Ak máte záujem tak píšte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Platí pravidlo kto skôr rezervuje a zaplatí ten berie.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook