pivovar helf

John Aldridge varuje Salaha

Salah

Kontroverzní pád Mohameda Salaha v zápase proti Crystal Palace vyvolal velmi bouřlivé reakce napříč fotbalovou veřejností, což potvrdily i slova bývalého liverpoolského útočníka Johna Aldridge.

Mo Salah se poroučel k zemi během víkendové výhry 4:3 na domácí půdě s Crystal Palace, i když kontakt s Mamadou Sakhem byl jen nepatrný. Nebylo to poprvé v této sezóně, kdy byl Egypťan kritizován za to, jak málo mu stačí k pádu. Bývalý výborný útočník John Aldridge pak připomíná, že podobnou aurou se ve své době mohl pyšnit i další ostrostřelec z Anfieldu, Luis Suarez.

"Mohamed Salah šel v utkání proti Crystal Palace až příliš snadno k zemi. Nyní má z toho problém. Nicméně dotkl se Mamadou Sakho jeho lýtka? Stoprocentně. Zasáhl ho svou holení a Salah spadl. Tak se hráči v dnešní době dělají," vysvětluje Aldridge pro plátek Liverpool Echo.

"Nyní musí být Salah opatrný. Každý si na něj bude dávat pozor. To samé se stávalo hráčům i v minulosti. Vzpomeňte si na Luise Suareze, který čekal na dotyk a pak šel k zemi. Salah ucítil kontakt. Bylo to dost na penaltu? Někteří rozhodčí by to pískli. Ano, byl tam kontakt, ale Salah to přihrál. Od té doby se okolo liverpoolského útočníka rozvířila vlna negativity."

"Pokud v budoucnu přijde faul na Salaha, jsem si jistý, že rozhodčí zapíská penaltu. Nicméně stylem, jakým Mou hraje, si vždycky říká o kontakt. Často jsou okolo něj v pokutovém územi dva až tři hráči. Pro obránce je to těžké nedotknout se ho v takové situaci. Pro něj je to také velmi složité vyhnout se kontaktu," myslí si Aldridge.

Zdroj: FourFourTwo

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook