pivovar helf

Alexander-Arnold prodloužil smlouvu

taa

Obránce Trent Alexander-Arnold se dohodl s Liverpoolem FC na podmínkách nové víceleté smlouvy, které dnes stvrdil svým podpisem.

Mladík, který v klubových strukturách od šesti let, si tak prodlouží své angažmá ve svém vysněném klubu. Své nadšení z podpisu neskrýval pro oficiální klubovou televizi: "Jsem z toho naprosto nadšen a také pyšný. Považuji to za privilegium těšit se z podpory fanoušků a důvěry klubu, kterou do mě vložil v podobě nabídky nové smlouvy. Bez zaváhání jsem podepsal a upsal se k dalším létům v klubu. Doufám, že během nich dosahneme mnoha úspěchů."

"Jakmile mi nabídli kontrakt, vůbec jsem neváhal. Usnadnilo to vědomí, že mám okolo sebe lidi, kteří se postarají o to, abych se mohl soustředit na fotbal, jak jen to jde, a aby se jednání okolo smlouvy dotáhlo co nejdříve. Za to patří uznání především mému bratrovi a manažerovi v jedné osobě, který se zhostil této role a dovolil mi soustředit se na hru a nenechat se rušit, což je pro mě to hlavní."

"Posledních 18 měsíců pro mě bylo něčím neuvěřitelným. Doufám, že dalších 18 měsíců a i (doba) poté bude ještě lepší," uzavřel nadšený Alexander-Arnold.

Dvacetiletý krajní obránce od svého debutu v říjnu 2016 ušel dlouho cestu, během které prošel významným výkonostním progresem. Usadil se v základní sestavě Jürgena Kloppa, díky čemuž má na svém kontě už 67 zápasů za první tým LFC včetně čtyř branek.

Trent Alexander-Arnold si vydobyl své místo i ve výběru Albionu, což potvrdila jeho účast na loňském Mistrovství světa v Rusku. Zatím si sice připsal jen pět střetnutí, ale i tomu stačilo k prvnímu reprezentačnímu gólu proti USA při výhře 3:0 loni ve Wembley.

Rodilý Scouser, který podepsal svou poslední smlouvu teprve před 18 měsíci, se stal posledním z celé řady hráčů Liverpoolu FC, kteří nedávno prodloužili své kontrakty. Před pár dny se dočkal Andy Robertson, jež napodobil Roberta Firmina, Mohameda Salaha, Jordana Hendersona, Sadia Maného a Joe Gomeze.

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook