pivovar helf

Andy Robertson prodloužil smlouvu

Robertson

Andy Robertson podepsal dnes s klubem novou víceletou smlouvu, čímž stvrdil svou budoucnost na Anfieldu.

Čtyřiadvacetiletý levý obránce, který se k The Reds připojil teprve před 18 měsíci z Hullu, si vysloužil prodloužení původního kontraktu svou konzistetní vysokou výkonností. Andy Robertson si od roku 2017 zarezervoval místo na levé straně obranné čtveřice Jürgena Kloppa, když si již odkroutil 56 střetnutí, v nichž jednou skóroval. V minulé sezóně se navíc velkou měrou zasloužil o postup do finále Ligy mistrů a v letošní sezóně až na dva ligové zápasy nechyběl v sestavě momentálního lídra Premier League.

"V momentě, kdy za mnou přišli, nebylo se o čem bavit. Chci tady zůstat, takže ihned jakmile položili smlouvu na stůl, podepsal jsem ji, jak nejrychleji to jen šlo. Bylo to snadné rozhodování a jsem přesvědčen, že stejně tak i pro klub. Dohodli jsme se velmi rychle, proto se to událo tak najednou," líčí jednání Robertson.

"Poznat všechny kluky a pracovat s veškerým personálem v Melwoodu je pro mě potěšení. Nejlepší věcí na práci je, když se na ní každý den těšíte a to je přesně můj případ tady. Jsem rád, že jsem zde prodloužil svůj pobyt a doufám, že je toho ještě spousta dobrého před námi."

Andy Robertson, který byl loni zvolen kapitánem Skotska, následoval Roberta Firmina, Mohameda Salaha, Jordana Hendersona, Sadia Maného a Joe Gomeze, kteří v minulých měsících rovněž prodloužili své smlouvy.

Oblíbenec fanoušků již nyní pomýšlí na převedení dosavadní fazóny v úspěchy v této sezóně i s výhledem na naddcházející osmifinále proti Bayernu Mnichov.

"Doufám, že jako tým dosáhneme na nějaké trofeje během trvání mé smlouvy. Takový klub si žádá trofeje a už dlouho žádnou nezískal. Doufám, že pomůžu klubu vyhrát nějaké další trofeje a posunout nás tím správným směrem, protože to od nás očekávají jak fanoušci, tak i klub, takže je naším úkolem jim to dopřát."

"Byli jsme blízko. Samozřejmě se to týká Ligy mistrů a dalších soutěží. Nicméně vždy je to o dalším kroku a snad i odměně v podobě medaile, ať už to bude jakákoliv soutěž. To je naším hlavním cílem," neskrývá ambice Andy Robetson.

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook