pivovar helf

Klopp by dal Kompanymu červenou

klopp53

Podle názoru Jürgena Kloppa neměl kapitán Manchesteru City dohrát zápas, který nakonec ovládli domácí, po nevybíravém zákroku na Mo Salaha v prvním poločase.

Vincent Kompany ze střetu vyšel jen se žlutým napomenutím. Manchester City vyhrál zápas gólem Leroye Saného ze 72. minuty a dotáhli se tak na The Reds v tabulce na rozdíl 4 bodů.

"Mám Vincenta Kompanyho rád, ale jak se mohlo stát, že to nebyla červená karta? Byl posledním hráčem a šel do skluzu. Pokud by Moa zasáhl naplno, skončila by pro něj sezóna," ptal se Jürgen Klopp po zápase.

Kompany ovšem nesouhlasí s názorem německého lodivoda na zákrok, který se odehrál ještě za bezbrankového stavu. "Myslím, že to byl dobrý souboj, ne? Trefil jsem míč a i trochu hráče, ale nebylo to nic ošklivého. Nechtěl jsem ho zranit. Buď jsem mohl udělat toto, nebo ho nechat jít na bránu," bránil se stoper City.

Klopp přiznal, že je ho tým nepodal optimální výkon, ale zároveň řekl, že jim nepřálo štěstí. Sadio Mané trefil tyč a Stones vykopával míč již téměř z brány, zatímco jiní už propukali ve vítězoslavný ryk. "Máme vysoké nároky. Umíme hrát lépe. Utkání musíme brát, tak jak je. Nemůžeme vždy dominovat. Neměli jsme tolik štěstí v zakončení. Řekl bych, že (v těchto situacích) si City vedlo lépe."

Pro LFC to byla teprve první ligová porážka v sezóně, která zároveň utnula myšlenky na zopakování výkonu Arsenalu, který dokázal projít ročníkem bez ztráty květinky. Nicméně Klopp trvá na tom, že čtyřbodový náskok nad úřadujícím šampiónem se 17 koly do konce soutěže je výborná výchozí pozice pro získání prvního titulu od roku 1990.

"Pokud by mi někdo řekl, že po obou zápasech se City na ně budeme mít čtyři body, dal bych mu peníze. Chceme dohrát sezónu jak nejlépe to půjde. Stále jsme v opravdu dobrém postavení. Už jsem řekl klukům, že je to v pohodě. Prohráli jsme, ale to se stává. Dnešek není nejlepším dnem, ale svět se z toho nezboří."

Zdroj: BBC

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

Bez názvu 1

Facebook